Gry Hannah Montana

Małe dziewczynki marzą o tym, aby być gwiazdami estrady lub dużego ekranu, nic więc dziwnego, że uwielbiają Hannah Montana i ją uważają za swoją idolkę. Serial Hannah Montana bije rekordy oglądalności podobnie jak gry Hannah Montana rekordy grywalności. Mam nadzieję, że nasza propozycja gry Hannah Montana wam się spodoba, gdyż jest to coś innego niż puzzle, czy ubieranki.

Gra Hannah Montana, którą chcę wam przedstawić jest świetną grą dla dziewczynek w każdym wieku, szczególnie tych, które są fankami Hannah Montana. Gra ta nie jest kolejną ubieranką z Hannah, ani też puzzlami z tą gwiazdą - to bardziej gra przygodowa, w której musimy pomóc przedostać się Hannah ze szkoły na wielki koncert. Chwytajcie klawiatury, bo czeka was dużo pracy :P

W grze poruszacie się Hannah po szkolnych korytarzach. Musicie uważać na kolegów, nauczycieli i woźnych, aby nie zorientowali się, że wiedziecie podwójne życie. Musicie też pozować do zdjęć, aby fani nie poczuli się odrzuceni. I tak biegnąc korytarzami widząc reporterów wciskacie na klawiaturze X, by zapozować do zdjęć. Kiedy jednak widzicie inne postacie klikajcie jak najszybciej Z, inaczej stracicie sporo punktów. Kiedy na podłodze zobaczycie jakieś rzeczy kliknijcie spację. Punkty możecie podejrzeć na górze ekranu. To tyle z nowinek technicznych :)

Mam nadzieję, że fani gry Hannah Montana nie będą zawiedzeni i nasza propozycja spotka się z ich uznaniem. Czekam na wasze komentarze :) Nasza propozycja jest inna i myślę, że ciekawsza niż kolejna ubieranka czy puzzle z Hannah Montana. Też tak myślicie? Mam nadzieję, że dobrze będziecie bawić się grając w tę grę i polecicie ją swoim znajomym, a jeśli nie - to nic nie stoi na przeszkodzie by wypróbować inne nasze gry online. Życzę wszystkim wspaniałej zabawy !!!

komentarze

fajne, 15 Październik 2010

super grałam w do i mi sie podopa zapraszam go gry


ala, 4 Listopad 2010

troche nudna


XD IZAXD , 1 Luty 2011

SUPER GRA POLECA KAŻDEMU :}


OLA , 1 Luty 2011

NO SUPER


hannah montana żondzi, 1 Marzec 2011

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wiki522, 12 Sierpień 2011

no tak jakby dobra i fajna piosenka którą uwielbiam


kotek, 14 Grudzień 2011

Bardzo Pięknie no to jest dobra i fajna piosenka którą uwielbiam jest bardzo , ale to bardzo fajna :):)


julia, 18 Luty 2012

extra gra :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)


Monika, 27 Marzec 2012

super POLECAM NAPRAWDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


agata, 21 Kwiecień 2012

super gra


ola, 31 Lipiec 2012

supuer


dodaj komentarz