Happy Dead Friends

Jeżeli lubicie gry logiczne to zagrajcie z nami w Happy Dead Friends. Jest to zabawna gra logiczna, w której musicie połączyć wszystkie zombie na planszy łapkami. Każda łapka musi być zajęta, a kiedy wam się to uda to przechodzicie do kolejnej planszy tej gry logicznej. Każda kolejna plansza jest trudniejsza i trzeba się w niej mocniej namyśleć, jednak jestem pewna, że znakomicie dacie sobie radę. A jeśli nie to zamieszczam filmik pokazujący jak krok po kroku, plansza po planszy przejść grę Happy Dead Friends.

Fascynujące w grze Happy Dead Friends jest to, że możecie tworzyć własne plansze. Sami możecie stworzyć planszę, ustawić na niej zombie a także przeszkody, które również w niektórych planszach się pojawiają. W każdej planszy, w której będzie pojawiać się coś nowego na początku pojawi się komunikat i zostanie pokazane jak daną przeszkodę się omija w grze Happy Dead Friends, a więc nic nie powinno wam sprawić problemu. Pojawią się również bonusy, które pomogą wam w przechodzeniu plansz takie jak pole z sercami, na którym możecie odłożyć zombie, który do niczego wam nie pasuje. Na planszy będą również pojawiać się takie zombie, na których musicie klikać by te odwróciły dobrze swoje łapki.

W grze Happy Dead Friends sterowanie odbywa się za pomocą myszki - po prostu chwytacie wybranego zombie i przenosicie go w wybrane miejsce - o ile nie stoi na nim przeszkoda lub zombie nie jest przykuty łańcuchem. Jeżeli chodzi o opcje dostępne w grze Happy Dead Friends to w lewym górnym rogu macie możliwość wyłączenia dźwięków w grze, zaś w prawym górnym rogu od lewej macie: stronę autora, restart planszy, wyjście do menu. W lewym dolnym rogu gry Happy Dead Friends macie podany level oraz ilość łapek jaką musicie połączyć.

Zasady już znacie, opcje gry Happy Dead Friends też już są wam znane, więc pozostaje nam już tylko rozpocząć zabawę. Gwarantuję, że będzie ona znakomita - w końcu na naszym portalu możecie pograć w najlepsze gry darmowe. Jeśli lubicie zabawne gry darmowe a do tego lubicie gry logiczne to zapraszam serdecznie - gra Happy Dead Friends już czeka na was. Powodzenia!!!

dodaj komentarz