Hopy Go Go

Gry mario są popularne na całym świecie. Zwykle jednak są one ograniczane do typowych gier mario, czyli tych, w których głównym bohaterem jest właśnie Mario i jego braty Luigi. A przecież istnieje tyle innych gier wzorowanych na mario, o których powinno się w tej kategorii również wspominać. My wychodzimy naprzeciw tym stereotypom prezentując wam dzisiaj grę Hopy Go Go, która jest nową implementacją klasycznych gier mario. Czym się jednak od nich różni?

Gra Hopy Go Go różni się od klasycznych gier mario głównie tym, że zamiast Mario mamy tu dinozaura, którego wrogami są inne - brzydsze dinozaury. Waszym zadaniem w grze Hopy Go Go jest zbieranie diamentów - nie monet jak jest to w klasycznych grach mario. Na planszy czeka na was mnóstwo przeszkód - nie tylko musicie pokonać wrogie osobniki, ale również uważać na przepaści, itp. Podobnie jak w tradycyjnej grze mario tak i w Hopy Go Go na planszy można znaleźć również niespodzianki - np. tajemne drzwi prowadzące do bonusowych plansz, czy ukryte skarby w lodowej górze, którą trzeba zniszczyć strzelając do niej.

Ok, to teraz może nieco o sterowaniu. Sterowanie odbywa się na strzałkach lewo/prawo. Strzałka w górę to skok, a spacja do strzał ogniem oraz wchodzenie do drzwi. Strzelacie do przeciwników oraz do lodowych skałek, w których coś jest ukryte. Przeciwników możecie usuwać również poprzez skakanie na nich - tylko się nie mińcie, bo stracicie serducho, a kiedy stracicie wszystkie wasza gra mario Hopy Go Go dobiegnie końca.

Jeśli chodzi o opcje dostępne w grze Hopy Go Go to znajdziecie je u góry ekranu. Tam od lewej macie: serca, pauzę, wyłącznik dźwięku, ilość zdobytych punktów, ilość żyć, ilość niebieskich diamentów oraz ilość czerwonych diamentów.

No i to już w zasadzie byłoby na tyle jeśli chodzi o grę Hopy Go Go. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i będziecie się z nami świetnie bawić. Jeżeli lubicie gry mario to na pewno nie będziecie żałować zagrania właśnie w grę Hopy Go Go. Życzymy powodzenia i polecamy również inne nasze gry mario oraz wszystkie pozostałe gry darmowe.

komentarze

icarly, 29 Sierpień 2013

icarly jest extra polecam daje 100


dodaj komentarz