Hungry Ducks

Jeżeli lubicie nieco nietypowe gry strzelanki to zapraszam was do zabawy razem z nami i grą Hungry Ducks. Jest to bardzo sympatyczna gra darmowa, przy której nudzić się nie będziecie, bo do przejścia jest tutaj całe mnóstwo plansz. Każda z plansz w grze Hungry Ducks jest inna, więc atrakcji wam nie zabraknie.

Zasady gry Hungry Ducks są bardzo proste - czerwone kaczki musicie usunąć z planszy niebieskimi kulkami, a żółte nakarmić kulkami żółtymi. Kulkami najlepiej strzelać w samą kaczkę, bo o ile do jedzenia kaczka podbiegnie o tyle bomba może wybuchnąć zanim kaczka znajdzie się w pobliżu niej, a ilość kulek jest ograniczona i zobaczycie ja u dołu ekranu gry Hungry Ducks.

Ilość kaczek, którą musicie zestrzelić lub nakarmić znajdziecie po prawej u góry ekranu. Nieco niżej po prawej znajdziecie czasomierz, ale nie bójcie się liczy on tylko bonus - jeśli szybko skończycie planszę to dostaniecie dodatkowe punkty. Jeszcze niżej macie ilość znalezionych jajek - jajka można znaleźć przez strzelanie do zielonych krzaczków, które przedstawione wam będą w pierwszej planszy dokładniej.

Z innych opcji w grze Hungry Ducks warto znać te, które znajdują się w lewym górnym rogu ekranu. Tam znajdziecie takie opcje jak: wyłącznik dźwięków i muzyki, wyjście z gry oraz restart planszy. Na dole gry Hungry Ducks w lewym jej rogu znajdziecie numer planszy w którą gracie. Z opcji to już w zasadzie wszystko. Warto jeszcze wiedzieć jak strzelać.

Strzelanie w grze Hungry Ducks jest również bardzo proste. Wystarczy złapać za kulkę na wyrzutni, która jest gdzieś ułożona na planszy, naciągnąć ją by strzelać z odpowiednią siłą i obrócić ją w dobrym kierunku, a wszystko to za pomocą myszki. Na strzałkach w grze Hungry Ducks możecie przemieszczać się po ekranie.

No i to by było na tyle jeśli chodzi o Hungry Ducks. Jeżeli lubicie gry kaczki, czy ogólnie gry zwierzęta to z pewnością będziecie się tutaj z nami nieźle bawić. Zabawa z grą Hungry Ducks jest naprawdę przednia - wystarczy, że raz spróbujecie a nie będziecie mogli przerwać. Gra Hungry Ducks czeka już na was - nie traćcie czasu bo macie do przejścia kilkanaście plansz.

Życzę udanej zabawy i powodzenia!!!

komentarze

amelka, 4 Maj 2012

fajne


weronika , 4 Maj 2012

bardzo fajne


bartek, 30 Maj 2012

bardzo fajne


dodaj komentarz