Ice Challenge

Jeśli lubicie gry logiczne to mamy coś dla was, a jest to gra Ice Challenge. W grze tej wcielacie się w postać kryształka, który stara się odnaleźć swoją ukochaną. Wszystko co musicie zrobić to odpowiednio przesuwać po planszy kryształka, aby do niej dotarł. Nie jest to jednak takie proste, bo podłoże w grze Ice Challenge jest śliskie i jak raz ruszycie kryształek to zatrzyma się on dopiero na ścianie. Dlatego też należy uważać by przypadkiem po drodze nie wpadł na jakąś przeszkodę. Co jeszcze warto wiedzieć o grze Ice Challenge? Może tyle, że kryształkiem sterujecie za pomocą strzałek, w lewym dolnym rogu możecie zobaczyć ile udało wam się zdobyć punktów, zaś w prawym dolnym rogu macie podany czas, który pozostał wam na grę. W grze logicznej Ice Challenge nie ma możliwości włączenia pauzy, jednak 2 minuty chyba każdy da radę bez niej wytrzymać.

Gra Ice Challenge jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. To ile uda wam się przejść etapów zależy od tego, jak szybko będziecie grać, bo na całą grę (nie na etap) przeznaczona jest wybrana ilość czasu, a dokładnie nieco ponad 2 minuty. Nie należy jednak aż tak martwić się czasem, bo w grze Ice Challenge na planszy można znaleźć bonusy w postaci klepsydry, która doda wam nieco czasu na konto.

Na planszy w grze Ice Challenge można znaleźć również kulki, które dodają wam więcej punktów oraz teleporty, które przeniosą was do innego miejsca na planszy. Są tutaj również przeszkody w postaci kolców - jeśli na nie wpadniecie gra dobiegnie końca. Ważne w grze Ice Challengejest dojście do ukochanej i przejście jak najwięcej plansz, bo wtedy mamy więcej punktów, a więcej punktów to lepsza pozycja na liście zwycięzców.

Mam nadzieję, że gra Ice Challenge spotka się z waszym uznaniem tak jak inne nasze gry logiczne. Polecam ją gorąco wszystkim fanom naszego portalu szczególnie tym którzy lubią gry diamenty oraz gry logiczne. Życzę wspaniałej zabawy!!!

dodaj komentarz