Icy Tower

Icy Tower to jedna z najbardziej popularnych gier zręcznościowych. W ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Dołącz do grona fanów gry zręcznościowe Icy Tower i graj w nią na naszym portalu. Icy Tower to świetna gra zręcznościowa, która potrafi wypełnić wolną chwilę bardzo dobrą zabawą - z tą grą na pewno nie będziesz się nudzić.

Gra Icy Tower opowiada krótką historyjkę o chłopcu, który stara się wydostać z wieży i Ty musisz mu w tym pomóc. Wieża bez końca, jak studnia bez dna ... Czy kiedykolwiek uda się wyprowadzić chłopca z wieży? Czy tak w nieskończoność będzie skakał z deski na deskę, coraz szybciej i szybciej? Tego Wam nie powiem, musicie sprawdzić sami... ;)

Gra Icy Tower nie jest trudna, ale wymaga skupienia i zręcznych palców. Po kilku próbach na pewno dojdziecie do wprawy i będziecie śmigać coraz szybciej w górę. Fakt, co obrót zegara śmigać trzeba szybciej, bo deseczki szybciej spadają w dół. Sterowanie ludzikiem jest proste, używacie do tego strzałek lewa - prawa oraz górnej strzałki bądź spacji do skoku. W grze Icy Tower można obrać dwie taktyki - jedna to skaczecie co schodek, ale pamiętajcie, że gdy będzie duża przerwa, schodki będą spadać szybko to nie zdążycie wziąć rozbiegu, no i sama szybkość schodków może sprawić, że dolna część ekranu Was przykryje i przegracie. Druga taktyka to wielokrotnych skoków tzw. combo. Zalety: więcej punktów, świetne efekty dźwiękowe i graficzne ( kolorowe gwiazdki wokół postaci ), szybko przemieszczacie się w górę. Wada jedna: większe szanse, że miniecie się ze schodkiem i spadniecie, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Prawda?

W lewym dolnym rogu ekranu możecie podejrzeć ilość zdobytych punktów. W prawym górnym rogu ekranu macie czasomierz oraz pasem liczący combo. W lewym górnym rogu ekranu macie ikonki odpowiadające za wyłączenie dźwięków i muzyki w grze, jakość obrazu oraz przejście do menu.

To tyle z rzeczy technicznych gry Icy Tower. Mam nadzieję, że przypadnie Wam ona do gustu i często będziecie do Nas powracać, aby w nią zagrać. Podzielcie się tą grą z przyjaciółmi i porównujcie zdobyte punkty. Gorąco polecam tę grę zarówno najmłodszym jak i najstarszym fanom gier online. Icy Tower to fajna i zabawna gra zręcznościowa, która pozwoli Ci się oderwać od szarej rzeczywistości.

Życzę udanej zabawy!

komentarze

Mimi, 14 Sierpień 2010

Uwielbiam tę grę : ) Icy Tower górą !


irena, 17 Październik 2010

ta gra jest odjazdowa


anonim15, 21 Październik 2010

moja ulubiona gra


dawid kasa, 5 Listopad 2010

odjazdowa gra:}


albert2003, 28 Luty 2011

zajebjsta co nie


paulina , 11 Sierpień 2011

fajan nawet :)


paulina , 11 Sierpień 2011

fajna nawet :)


paulina, 11 Sierpień 2011

miałam 1118:)


Ola, 21 Sierpień 2011

odlatawa jest ta gra moja ulubiona


oliwia , 17 Wrzesień 2011

fajna


Kiss. ; ** < 33 . ♥, 14 Styczeń 2012

Icy Tower górą. ♥ < 33 . ; **


szamponowa, 7 Luty 2012

Icy Tower górą on jest extra ♥♥♥


ksw, 23 Luty 2012

zajebista


npmn-nie poznasz mnie nigdu, 10 Marzec 2012

Icy tower jest zarąbisty :):):):):):):):):):):):):):):):) super


Radek 8 lat 2012, 8 Kwiecień 2012

Ta gra jest zarombista i jest ćaderska


Nazywam się Kedar mam 17 lat, 8 Kwiecień 2012

Ta gry jest czaderska zarombista nie prawdasz lcy tower to najlepsza gra na siwieće


icy tower, 4 Maj 2012

zarombista gra hyba najlepsza gra na swiecie


patryk mam 10 lat, 28 Czerwiec 2012

ta gra jest zarombista najlepsza gra na całym świecie


selena', 8 Październik 2012

fajne


***, 19 Sierpień 2013

fajna:)


dodaj komentarz