Infinite Boulder Dash

Gry darmowe to nie tylko nowoczesne gierki online, ale również i stare kultowe gry takie jak Infinite Boulder Dash. Jeśli pamiętacie tę grę to z pewnością już rwiecie się do zabawy razem z nami. Nie dziwię się wam, bo Infinite Boulder Dash to naprawdę znakomita gra zręcznościowa, w której trzeba zbierać diamenty zielonym kretem i dotrzeć do wyjścia. Podczas gry w Infinite Boulder Dash trzeba jednak uważać na spadające głazy, jeśli takie poruszymy robiąc podziemne ścieżki oraz na lewą stronę ekranu, która stale się przesuwa w prawo. Jeśli zostaniecie gdzieś w tyle w grze Infinite Boulder Dash i lewa strona ekranu was dogoni to niestety odjęte zostanie wam życie, a żyć w grze Infinite Boulder Dash macie zaledwie 3.

Ilość żyć w grze Infinite Boulder Dash znaleźć możecie na pasku opcji u góry ekranu. Na tym pasku w grze Infinite Boulder Dash zaczynając od lewej macie: ilość żyć, ilość diamentów jaką zebraliście i jaką zebrać musicie by przejść do kolejnego poziomu oraz ilość zebranych punktów. W każdym poziomie gry Infinite Boulder Dash zasady są takie same - poruszacie się za pomocą strzałek i zbieracie diamenty, kiedy zbierzecie wymaganą ilość odblokowane zostają wam drzwi oznaczone napisem EXIT, które musicie znaleźć gdzieś na planszy. Kiedy odnajdziecie drzwi w grze Infinite Boulder Dash wchodzicie w nie i takim oto sposobem jesteście w kolejnym etapie gry Infinite Boulder Dash, w którym musicie zebrać jeszcze więcej diamentów.

Infinite Boulder Dash to naprawdę bardzo fajna gra zręcznościowa, podczas której zbieracie niebieskie diamenty, a także od czasu do czasu złote i zielone, za które dostajecie więcej punktów. Warto zbieracie więcej diamentów jeśli chcecie mieć dużo punktów. Punkty w grze Infinite Boulder Dash nie są jednak tak istotne, bo nie ma tu żadnej listy graczy. Mimo to gra Infinite Boulder Dash jest godna uwagi i polecenia, bo do klasyka gier, to kultowa gra, w którą każdy choć raz w życiu powinien zagrać. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Infinite Boulder Dash to koniecznie zróbcie to teraz.

Infinite Boulder Dash to już kolejna część kultowej gry Boulder Dash, więc to już świadczy, że skoro wydano kolejną część to gra cieszy się ogromną popularnością. Jeśli i ty chcesz dołączyć do fanów gry Boluder Dash to właśnie masz ku temu okazję grając z nami w Infinite Boulder Dash. Infinite Boulder Dash już czeka na ciebie!!! Wystarczy, że klikniesz START i zabawa się zacznie. Na koniec dodam jeszcze, że w grze Infinite Boulder Dash sterujecie ludkiem za pomocą strzałek, podobnie przesuwacie się pomiędzy opcjami. Opcje zatwierdzacie na spacji lub przycisku enter, podobnie w grze Infinite Boulder Dash włączacie pauzę.

No chyba już wszystko jasne - zaczynamy zabawę z grą Infinite Boulder Dash. Powodzenia!!!

komentarze

kosiak, 25 Marzec 2012

super


monika, 27 Kwiecień 2012

super


dodaj komentarz