Jolly Jong Blitz

Gry diamenty to całkiem fajne gry logiczne, które w ostatnim czasie cieszą się rosnącą popularnością. Jeżeli lubicie gry logiczne, a do tego lubicie gry diamenty to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami - gwarantuję wam, że będzie ona wyśmienita.

Do gry w Jolly Jong Blitz potrzebna wam jest jedynie myszka, za pomocą której klikacie na wybrane dwa, identyczne diamenty, które znikną z plansz, inne opadną niżej i pojawią się na ich miejsce kolejne diamenty. Warto usuwać tak diamenty z planszy, by te opadające utworzyły trójki z innymi diamentami, bo wtedy zdobywacie cenny czas i możecie zebrać jeszcze więcej punktów.
<
A po co zbierać punkty? Po to, by w grze Jolly Jong Blitz zdobyć jak najwyższą pozycję na liście graczy, którą zamieszamy na dole tego tekstu. Dla niektórych bycie pierwszym jest ważne, więc musicie się postarać. Gra diamenty Jolly Jong Blitz nie jest trudna, więc na pewno każdy z was znakomicie da sobie z nią radę.

Jeśli chodzi o opcje tej gry diamenty to na górze na środku ekranu znajdziecie pasek z dość szybko uciekającym czasem. W prawym górnym rogu tej gry diamenty macie pauzę - po jej włączeniu w prawym górnym rogu macie możliwość wyłączenia muzyki i dźwięków w grze Jolly Jong Blitz. Po włączeniu pauzy możecie też zrobić restart gry oraz z niej wyjść. Już normalnie w grze w prawym górnym rogu tej gry diamenty macie ilość zdobytych punktów.

No i to już w zasadzie wszystko o tej grze diamenty. Jak widać jest to prosta gra i na pewno nikomu nie sprawi ona problemów. Jeśli lubicie gry diamenty grajcie z nami w Jolly Jong Blitz. Zachęcam również do podzielenia się tą grą ze znajomymi.

Zapraszam do zabawy!!!

dodaj komentarz