Jungle Bubble

Pryskające bańki to bardzo popularne gry darmowe, więc jeśli macie ochotę zagrać w kolejną grę tego typu to polecam wam gorąco Jungle Bubble. Jungle Bubble jest to bardzo kolorowa i całkiem nieźle przygotowana graficznie gra bańki dla dużych i małych, a co najważniejsze nie ma ograniczenia czasowego, więc możecie grać spokojnie i na luzie.

Jungle Bubble to pryskające bańki, w których towarzyszyć będą wam klasyczne zasady, a więc macie za zadanie strzelać do baniek tak, aby obok siebie znalazły się minimum trzy identyczne bańki, które w takiej sytuacji zostaną usunięte z planszy, a wy dostaniecie punkty. Punkty w grze Jungle Bubble można podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu tej gry bańki. W prawym rogu tej gry bańki natomiast znajdziecie opcję RESTART, która pozwoli wam na rozpoczęcie gry Jungle Bubble od nowa. Jeżeli zajrzycie w prawy górny róg ekranu tej gry bańki to zauważycie tam wyłącznik dźwięków.

Podczas gry w Jungle Bubble warto usuwać te bańki, które są najbliżej górnej krawędzi, bo wtedy inne bańki do nich przymocowane również zostaną usunięte - o ile oczywiście nie mają jeszcze innego mocowania. Co jakiś czas baniek na planszy będzie przybywać więc uważajcie by nie przegrać przez jedną głupią bańkę, którą niechcący wystrzeliliście nie tam gdzie trzeba. Zapraszam was serdecznie do zabawy!!!

dodaj komentarz