Jungle Tower 3

Gry logiczno-zręcznościowe są dość popularne, więc nie ma się co dziwić, że dodajemy kolejną grę tego rodzaju. Dzisiaj mamy dla was kolejną część już kultowej gry Jungle Tower 3. W grze tej przenosicie się do tropikalnego lasu i układacie na sobie kolorowe i różnej wielkości kamienie, a żeby nie było zbyt prosto to musicie układać je na cienkich słupkach. Zadanie z jednej strony bardzo proste, a z drugiej nie tak do końca, myślę jednak, że kto jak kto, ale wy na pewno dacie sobie radę.

W grze Jungle Tower 3 nie macie do przejścia konkretnych plansz, a gracie aż do momentu utraty życia - życie zaś tracicie wtedy, gdy których z klocków spadnie w przepaść, czyli nie utrzyma się na słupku. Podczas gry w Jungle Tower 3 musicie zebrać jak najwięcej punktów, by ich mieć więcej warto układać na sobie kamienie tego samego koloru, bo wtedy redukują się one tylko do nowszego, co oznacza tyle, że stary kamień zostaje usuwany i pozostaje tylko ten nowy, przez co wieża nie staje się wyższa i można grać dłużej, gdyż im wyższa wieża tym trudniej układa się kamienie.

Jeśli chodzi o sterowanie to w grze Jungle Tower 3 sterujecie kamieniami za pomocą myszki. Każdy ruch nią to ruch kamieniem, zaś wciskanie lewego przycisku myszki powoduje szybsze opadanie kamienia. Minusem gry Jungle Tower 3 jest to, że nie można tutaj włączyć pauzy, jednak myślę, że nie będzie wam to przeszkadzać. Z innych opcji gry Jungle Tower 3 warto wiedzieć, że w prawym górnym rogu na iksie możecie wyjść z gry, a nieco niżej macie możliwość wyłączenia dźwięków w grze Jungle Tower 3. Ponadto w lewym górnym rogu możecie zobaczyć jaki będzie kolejny kamień w grze Jungle Tower 3, a poniżej kamienia macie możliwość śledzenia ilości zdobytych punktów.

Gra Jungle Tower 3 wydaje się być bardzo prosta, ale jeśli chce się zdobyć naprawdę dużą ilość punktów to niestety trzeba się nieco namęczyć. W grze tej liczą się nie tylko zręczne palce, ale również i logiczne myślenie, bo jeśli dobrze się zaplanuje co gdzie się ułoży, to wtedy punktów można mieć naprawdę sporo.

Polecam wam gorąco grę Jungle Tower 3.komentarze

ancia12345, 18 Luty 2012

fajnie logiczna


dodaj komentarz