Just a volley

Just a volley jak każda gra slime cechuje się tym, że gramy to zabawnym żelkami, które muszą podskakiwać by odbić piłkę. W przypadku gry slime volley nasze żelki grają w siatkówkę, a więc mamy boisko, które jest podzielone siatką na dwie połowy - naszą i przeciwnika. Naszym zadaniem jest nie upuścić piłki na własnym polu i przebijać ją przez siatkę tak, aby przeciwnik nie zdołał jej odbić. Gra toczy się do momenty, aż któryś z zawodników zdobędzie 15 punktów. Proste prawda? 

Może i gry slime wydają się być proste i zabawne, to wcale nie tak łatwo jest kierować żelkiem i odbijać piłkę. Just a volley cechuje się tym, jak już wcześniej było wspomniane, że możemy wybrać jako przeciwnika komputer, bądź też realnego przeciwnika, czyli mówiąc prosto językiem młodzieży - “grać na dwóch”. Po kliknięciu Start game możemy ustalić z kim gramy, jak chcemy sterować i jaki kolor ma mieć nasz żelek, a także czy jesteśmy zawodnikiem po lewej czy po prawej stronie ekranu.  W przypadku wybrania gry z komputerem możemy ustalić poziom zaawansowania jego gry. w grze Just a volley są dostępne trzy opcje: easy, normal i hard. Oczywiście easy to najprostsza gra, a hard to najtrudniejsza - do was należy wybór na jakim poziomie chcecie zagrać. 

Jeśli wybieracie grę z drugą osobą musicie ustalić kto, jak steruje. Dostępne jest sterowanie za pomocą strzałek, a także na klawiszach WASD. Standardowo grze Just a volley ustawione jest tak, że osoba grająca po lewej stronie ekranu, a więc zawodnik numer jeden steruje żelkiem za pomocą WASD zaś zawodnik numer dwa za pomocą strzałek. 

Jeśli chodzi o kolor zawodników w grze Just a volley to można wybrać jeden z czterech kolorów: Red, Green, Blue and Yellow. To w zasadzie tyle jeśli chodzi o wybieranie zawodników, klikamy Continue i możemy zaczynać grę. Podczas gry w Just a volley nie ma możliwości śledzenia punktów, nie ma również żadnych innych opcji. Punkty widzimy dopiero, gdy któryś z zawodników je zdobywa. Pokazują się one wtedy nad głowami zawodników, po czym znów znikają. Jak już było wspomniane gra toczy się do momentu, aż któryś z zawodników zdobędzie 15 punktów. 

Mam nadzieję, że ta gra slime przypadnie wam do gustu i będziecie do nas często powracać, aby w nią zagrać. Teraz już nie przedłużając, życzę wszystkim wspaniałej zabawy z grą Just a volley.

komentarze

zuzia, 10 Marzec 2012

fajna


dodaj komentarz