Kangurek

Jeśli lubicie gry zręcznościowe to gra Kangurek powinna przypaść wam do gustu. Do tego jeżeli jesteście fanami gry Icy Tower to już na pewno Kangurek będzie grą, która znajdzie się wśród waszych ulubionych gier online. Gra Kangurek nie jest ograniczona czasowo, ale tempo gry dyktuje goniąca nas lawa. Jednakże nawet jeśli nas dopadnie to nie trzeba się martwić, bo możemy zacząć grę od momentu, w którym ostatnio się zameldowaliśmy. 

Skoro wspomnieliśmy o meldowaniu to może właśnie od tego zaczniemy. Gra Kangurek jest dość długa i ciężko by było za każdy razem rozpoczynać ją od nowa dlatego też jeżeli zbierzemy na planszy jakiś niebieski kryształek a następnie znajdziemy punkt, do którego on pasuje to po zetknięciu się z przeszkodą w postaci kropel lawy, itp. możemy zacząć od danego punktu. Podobnie jest, gdy dopadnie nas lawa i całkowicie gra Kangurek dobiegnie końca. 

Jeżeli chodzi o lawę to jej poziom możemy śledzić na pasku po prawej stronie ekranu. Tam mamy zaznaczoną pozycję naszego kangurka oraz poziom lawy, który cały czas się podnosi. Jeżeli chodzi o inne opcje w grze to w lewym górnym rogu jest liczony czas waszej gry, który na koniec przeliczany jest na punkty, zaś w prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięku. Jedynie czego w tej grze brakuje to możliwości włączenia pauzy, a poza tym to gra Kangurek jest znakomitą grą zręcznościową. 

W grę Kangurek może grać każdy niezależnie od wieku. Kangurek to idealna gra zręcznościowa dla wszystkich fanów gry Icy Tower, w którą również możecie zagrać na naszym portalu. Mam nadzieję, że gra Kangurek wam się spodoba i będzie się cieszyć taką popularnością jak Icy Tower. Nie pozwól zginąć kangurkowi i ocal go przed gorącą lawą, a przy tym poćwicz swoją zręczność i przeżyj niesamowitą przygodę. 

Życzę skocznej zabawy!!!

dodaj komentarz