King Rolla

Każdy kto lubi darmowe gry zręcznościowe i logiczne powinien zagrać z nami w grę King Rolla. Jest to naprawdę przyjemna gra, o miłej dla oka grafice. Można w nią grać spokojnie i na luzie, bo nie ma tutaj ograniczenia czasowego. Zasady gry King Rolla też są proste, bo wystarczy tak manipulować elementami planszy, by król staranował wszystkie owce i zostały one usunięte z planszy. Kiedy wszystkie owce znikną z planszy to przechodzicie do kolejnego etapu gry. Plansz w grze King Rolla jest sporo więc nudzić się nie będziecie, a dodatkowo każda plansza jest inna i pełna nowych niespodzianek.

W grze King Rolla czeka na was mnóstwo przygód, bo mimo że gra wydaje się prosta to nie obędzie się bez przeszkód takich jak np. latające poduszki, których nie można dotknąć królem. Pamiętać należy też o tym, by umiejętnie wykorzystywać elementy planszy, które pozwalają na sterowanie królem np. wiatraki. Warto również pamiętać o spacji, która pozwala na latanie - tylko król wiecznie latać nie będzie i gdy skończy się niebieski pasek na dole ekranu to król spadnie.

Skoro jesteśmy przy opcjach gry King Rolla to spójrzcie na górę ekranu. Tam od lewej macie: wyłącznik dźwięków, wyłącznik muzyki, wyjście do menu, restart misji, ilość zdobytych punktów, najlepsza ilość punktów, poziom gry, w który gracie, pomoc oraz tutorial jak przejść grę King Rolla.

No i to w sumie tyle :) Zapraszam do zabawy razem z nami - gra King Rolla czeka już na was. Powodzenia!!!

dodaj komentarz