Kolejne liczby

Kolejne liczby to gra edukacyjna dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z matematyką. Dzięki tej grze w mig pojmiecie liczby od jeden od dziesięć i to w odpowiedniej kolejności. Ponadto poza wyćwiczeniem u ciebie liczenia, poćwiczycie także spostrzegawczość, bo kolejne liczby są dobrze zamaskowane na planszy. No i przede wszystkim poza nauką czeka was wspaniała zabawa:)

Sterowanie w tej grze edukacyjnej jest bardzo proste - potrzebna wam jest tylko myszka. Klikając w miejscu na planszy wskazujecie miejsce, w które ma się przesunąć kulką, którą to macie zbierać liczby. No i tak kolejno musicie klikać w liczby 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10. Jeśli nie ma bezpośredniego dostępu do kolejnej liczby musicie się dobrze ustawić, w tym celu klikać w odpowiadającym wam miejscu na planszy. Jeśli klikniecie nie w tą liczbę, która jest następna - przegrywacie.

Jeśli chcecie zobaczyć ile macie punktów, to musicie zerknąć w lewy górny róg. W grze nie ma czasomierza, a więc nie musicie się spieszyć z namysłem. Tak, więc idealna to jest gra - ja sama nie lubię jak mnie się pogania, tym bardziej jak goni mnie czas, a ja mam szybko myśleć. Tu na szczęście takiego problemu nie ma. Gra edukacyjna w 100% - bo na szybko się przecież nie uczy :)

Myślę, że zasady gry są jasne. Sterowanie chyba też, co nie? To teraz pozostaje już tylko łapać za myszkę i zaczynać grę i naukę :) Serdecznie polecam tę grę wszystkim maluchom, które zaczynają dopiero swoją przygodę z matematyką, ale nie jest powiedziane, że starsi też nie mogą sobie w nią zagrać. Jak już pisałam - ta gra nie tylko pozwala poćwiczyć znajomość liczb, ale także poćwiczy waszą spostrzegawczość. Poza tym można się przy niej świetnie bawić. No już nie przynudzam - bawcie się i uczcie dobrze :)

dodaj komentarz