Kryształki

Kryształki to świetna gra logiczna, wzorowana na starej windowsowej wersji gry kulki, która to przyciągała ludzi przed monitory na długie godziny. W grze logicznej Kryształki musicie ułożyć w jednym rzędzie pięć jednakowych kryształków, co pozwoli na usunięcie ich z planszy. Dodatkowo musicie usunąć z planszy szare pola, robi się to poprzez układanie tych samych kryształków na nich, wtedy kasując kryształki kasują się i szare pola.

Kryształki to świetna gra logiczna, która cię z pewnością zrelaksuje. Przy niej możesz się odprężyć i odmóżdżyć, a przy okazji rozwinie się twoja zdolność logicznego myślenia. Jeśli masz chwilę koniecznie zagraj z nami w Kryształki. Jeśli jesteś fanem kulek, to ta gra logiczna również ci się spodoba.

Zasady gry są proste, już o nich wspomniałam - trzeba ułożyć pięć jednakowych kryształków w jednym rzędzie i to najlepiej na szarych polach, by jak najszybciej przejść do kolejnego etapu. Cała gra ograniczona jest czasem, odmierza go pasek, który widzicie na dole ekranu. Po prawej macie panel, w którym możecie podejrzeć ilość zdobytych przez was punktów, a także kryształki jakie po twoim ruchu pojawią się na planszy oraz ogólnie dostępne na planszy kryształki. No i już wiecie kolejną rzecz, tak jak to w oryginalnej grze kulki było - po każdym ruchu na planszy pojawiały się trzy nowe kulki, tak tu na planszy pojawiają się trzy nowe kryształki. Niżej macie HELP, czyli pomoc, lepiej jednak skorzystać z mojego opisu :D Potem macie SOUND ON/OFF co pozwala na wyłączanie bądź włączanie dźwięku w grze. Jeszcze niżej macie MENU, czyli przejście do ekranu początkowego. Pamiętajcie o zielonym pasku u dołu ekranu, który odmierza czas, jeśli dobiegnie do końca, wy kończycie kategorycznie grę. Sterujecie kryształkami za pomocą myszki - klikacie kryształ a następnie miejsce, w które chcecie go przemieścić.

Mam nadzieję, że zasady są proste i jasne i dacie sobie radę. Nigdy w was nie wątpię :) Wy zawsze dajecie sobie radę - jak mistrzowie. Gra jest naprawdę świetna i z pewnością spodoba się fanom gier kulek, a pewnie i nie tylko im. Dzięki tej grze logicznej możesz się zrelaksować i świetnie bawić, a przy okazji trochę rozwinąć swój umysł. Życzę wszystkim udanej zabawy i jak najwięcej wygranych leveli : ) Powodzenia !

komentarze

Mimi, 9 Marzec 2010

Świetna gra :)


klaudia, 22 Lipiec 2010

Sw ietna


klaudia, 22 Lipiec 2010

zdobylam 650 p


dodaj komentarz