Learn Fly 2

Każdy z nas ma jakieś marzenia, a największym marzeniem małego pingwinka jest nauczyć się latać. Znakomicie wiemy o tym, że pingwiny latać nie potrafią, on też o tym wie, ale mimo to postanawia spróbować, a ty musisz mu w tym pomóc, grając w gre Learn Fly 2.

Learn Fly 2 to bardzo fajna gra zręcznościowa, w której masz trzy modele gry - STORY MODE, CLASSIC MODE oraz ARCADE MODE. Zaczynasz od STORY MODE, a kiedy tam wypełnisz swoje zadanie udostępniony zostanie ci kolejny model gry. Learn Fly 2 to już druga część tej kultowej gry nauka latania. Jeśli pierwsza część przypadła ci do gustu to jestem pewna, że tu będziesz bawić się jeszcze lepiej.

W grze Learn Fly 2 potrzebna będzie ci zarówno myszka jak i klawiatura. Za pomocą myszki możesz kupować sprzęt, który pomoże pingwinkowi latać, zaś z pomocą klawiatury, a w zasadzie strzałek lewo-prawo sterujesz pingwinkiem w górę i w dół, tak aby leciał jak najwyżej i jak najdalej. Im dalej polecisz tym więcej pieniędzy dostaniesz na nowy sprzęt. Dodatkowe pieniądze dostaje się za wykonanie zadań, które możesz podejrzeć w zakładce Challenges w panelu gry po prawej stronie.

W panelu gry Learn Fly 2 masz również możliwość zakupienia rzeczy i to przeróżnych. Zacznijmy od samej góry. Tam macie dwie miarki: Ramp Lenght i Ramp Height. Klikając myszką na kolejnych odcinkach miarki możecie kupić podwyższenie lub długość rampy startowej. Na dole macie jeszcze jedną miarkę - FUEL, co oznacza paliwo - naprawdę warto w to zainwestować. Kolejne rzeczy zakupicie klikając w okienka na środku ekranu - są to typowe rzeczy, które ułatwią pingwinkowi latanie.

W panelu gry Learn Fly 2 możecie również zapisać grę - wystarczy, że z menu po prawej wybierzecie SAVE GAME. Podczas całej gry Learn Fly 2 w lewym górnym rogu ekranu możecie wyjść do menu za pomocą zębatki lub wyłączyć dźwięki na głośniku. No i to już wszystkie najważniejsze opcje gry Learn Fly 2 - teraz czas zaczynać naukę :P

Mam nadzieję, że gra zręcznościowa Learn Fly 2 przypadnie wam do gustu i chętnie polecicie ją swoim znajomym. Mam również nadzieję, że chętnie będziecie do nas powracać w poszukiwaniu nowych gier online. Nasze gry darmowe czekają już na ciebie - zapraszam serdecznie do zabawy!!!

komentarze

kka, 16 Wrzesień 2011

haha


Messi, 24 Listopad 2011

:)


ullkaa345, 13 Grudzień 2011

supcio


Piotrek, 22 Sierpień 2013

SUPER GRA POLECAM $235796 100 DZIEŃ


Danio90912334, 10 Październik 2013

lol:)


Fajny koles , 14 Październik 2013

Zaje***** GRA


dodaj komentarz