Legenda złotej maski

Przenosimy się do krainy pełnej tajemnicy i wcielamy się w rolę poszukiwacza złotej maski, o której to usłyszeliśmy w jednej z legend, jakie zostały opowiedziane nam w jednym z barów w miasteczku...

Legenda złotej maski - to bardzo fajna gra logiczna, w której to musimy znajdować przedmioty wypisane u dołu ekranu. Utrudnieniem poza upływającym czasem jest to, iż przedmioty te są wypisane w języku angielskim. No, ale przy tej okazji jest to także gra edukacyjna - poćwiczycie swój angielski.

Ta gra logiczna nie jest grą trudną, choć goni nas czas, to jest go naprawdę wystarczająca ilość. Ja proponuję wam skupić się na początku na odnalezieniu kawałków papieru, które pozwolą wam stworzyć mapę, bo to one są najważniejsze w tej grze - przynajmniej w pierwszej rundzie. Potem jeśli będzie taka potrzeba szukajcie przedmiotów :) W grze jest kilka etapów, a więc radość potrwa dłużej niż kilka minut. No i każdy etap jest inny - w kolejnych już nie ma kawałków mapy, są też takie gdzie trzeba szukać różnic a nie przedmiotów. Naprawdę bardzo fajna gra logiczna :)

Jak sterować? Sterowanie jest proste - wystarczy wam do tego myszka. Po prostu klikacie w odpowiednie przedmioty, a one znikają z planszy, a na dole ekranu zostają wygaszone. Możliwe w grze też są podpowiedzi - w tym celu należy kliknąć HINT na dole ekranu po prawej stronie. Po prawej też stronie widzicie ile udało się już wam znaleźć kawałków papieru oraz bonusowych rzeczy. Na dole ekranu po lewej zaś stronie możecie podejrzeć ile czasu wam pozostało.

Jeśli znajdziecie wszystkie kawałki papieru pokazuje wam się plansza z rozrzuconymi kawałkami i musicie je ułożyć jak puzzle. Kiedy to zrobicie przechodzicie do kolejnego etapu. Prawda, że fajna gra? Ja uwielbiam właśnie takie gry logiczne, gdzie muszę znajdować przedmioty. Mam nadzieję, że i wam się ona spodoba. Czekam na wasze opinie w komentarzach. A teraz już życzę wspaniałej zabawy i nauki, bo w końcu celem gier logicznych jest także rozwijanie waszego umysłu a nie tylko zabawa. Powodzenia, trzymam za wszystkich kciuki :)

komentarze

Re re, 26 Luty 2012

Fajna zabawa


kama, 26 Kwiecień 2012

bardzo wciągająca zajebista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dodaj komentarz