Light Up the Christmas Tree

Light Up the Christmas Tree to gra świąteczna, należąca do gatunku gier logicznych. Jeśli znacie takie gry jak Hydraulik to gra Light Up the Christmas Tree jest nieco podobna, z tymże zamiast łączyć rury by uzyskać przepływ wody w grze Light Up the Christmas Tree łączy się świąteczne, choinkowe lampki tak, aby wszystkie były zapalone. Choinka jest symbolem świąt Bożego Narodzenie i nie można sobie wyobrazić je bez lampek i ozdób, a więc czym prędzej bierz się do roboty i połącz wszystkie lampki ze źródłem prądu.

Gra Light Up the Christmas Tree nie jest ograniczona czasowo, choć w lewym górnym rogu można zobaczyć TIME. Jest to jednak czas biegnący do przodu, który jedynie odmierza ile czasu spędziliście grając w tę fajną grę świąteczną. Cała gra świąteczna polega na połączeniu wszystkich choinkowych lampek ze źródłem prądu, aby choinka mogła zalśnić pełnią blasku. Ta gra świąteczna jest bardzo prosta, choć trzeba się w niektórych momentach nieco zastanowić nad tym, jak połączyć ze sobą wszystkie lampki. W prawym górnym rogu macie możliwość wyłączenia dźwięku oraz sprawdzenia pomocy, która jest w języku angielskim, jednak świetnie nadaje się na włącznik pauzy, gdyż po jej kliknięciu czas przestaje biec w grze do przodu. Aby grać jedyne co nam potrzebne to myszka. Myszką odwracamy lampki oraz odcinki, które je łączą. Wystarczy kliknąć na wybranej rzeczy odpowiednią ilość razy, a element się obróci w wyznaczonym kierunku. Aby przejść grę trzeba zapalić wszystkie lampki. Mam nadzieję, że wam wszystkim się to uda w jak najkrótszym czasie.

Light Up the Christmas Tree to gra świąteczna, która potrafi zrelaksować i odprężyć, a także można przy niej bardzo miło spędzić czas i rozruszać swoje szare komórki. Jest to gra idealna dla dzieci i dorosłych, którzy podczas świąt i przedświątecznej gonitwy znajdą chwilę, aby usiąść przed komputerem i zagrać w gry online. Życzę wszystkim udanej zabawy oraz wesołych świąt!!!

dodaj komentarz