Mad Pacman

Mad Pacman to nasza nowa propozycja, którą dla was przygotowaliśmy. Jest to gra pacman, która nieco różni się do klasycznej wersji, co z pewnością zauważycie zaraz po włączniu się gry. Nie ma tutaj klasycznej planszy, a wolna przestrzeń, po której możemy poruszać się Pacmanem i zbierać kropki. Gra Mad Pacman jest wieloetapowa i aby przejść do kolejnego etapu trzeba oczywiście zebrać wszystkie kropki z planszy. Wydawać by się to mogło bardzo proste, ale przeszkadzają nam w tym oczywiście duchy. 

W każdej planszy mamy inną ilość duchów, która będzie nam utrudniała grę. Oczywiście im wyższy poziom gry tym jest trudniej, a więc więcej kropek i więcej duchów do unikania. Wbrew pozorom jednak Mad Pacman to bardzo prosta gra i zdecydowanie łatwiejsza niż klasyczne pacman game, bo mamy tutaj większą przestrzeć i znacznie lepiej unika się duchy. 

Z kwestii technicznych tej gry pacman warto wiedzieć, że w lewym dolnym rogu znaleźć można ilość zdobytych punktów, zaś w prawym rogu level, w który się gra. Najważniejsze jednak jest śledzić pasek energii, który znajduje się na dole na samym środku. Jeśli skończy się nam energia to gra niestety dobiegnie końca i trzeba będzie rozpoczynać ją od nowa. Energię traci się poprzez zderzenia z duchami lub innymi przeszkodami, które również pojawiają się na planszy w niektórych poziomach gry. Energię można uzupełnić zbierając butelki z eliksirem, które znaleźć można w różnych miejscach na planszy. 

Mam nadzieję, że gra Mad Pacman wam się podoba i nieraz powrócicie do nas, aby w nią zagrać. Mad Pacman oferuje ci wspaniałą rozrywkę przez długie godziny i to zupełnie za darmo. Jeśli masz wolną chwilę to koniecznie zagraj z nam i pomoż Pacmanowi uratować ukochaną. 

Udanej zabawy!!!

dodaj komentarz