Magdalena

O Magdaleeeeno, o Magdaleeeenooooo...

Tak tak zaśpiewaliśmy, jednak to nie konkurs piosenki a strona z grami online. Tym razem mam dla was grę dla dziewczyn z gatunku ubieranek. Nie ubieramy jednak laleczki, a dopieramy makijaż. Piękna Magdalena wybiera się na przyjęcie do znajomych i nie wie co z sobą zrobić - pomóż jej wybrać fryzurę, cienie do powiek, szminkę, puder, lakier do paznokci itp. Stwórz własny image ślicznej Magdaleny. Swoją drogą nie dziwie się, że taka ładna, bo w jej znaku widać planetę Wenus, a to przecież symbol piękna i miłości. Od razu widać też, że w oczach dziewczyny z gry widać zamiłowanie do sztuki, jak to bywa w przypadku osób noszących imię Magdalena. Ale nie będziemy tu gadać o imionach, tu macie znaczenie imienia Magdalena.

A teraz wracajmy do gry ubieranki. Włączamy grę i widzimy śliczną dziewczynę. Po lewej stronie mamy panel z narzędziami. Wybierając pierwszą opcję mamy możliwość wyboru fryzury dla Magadaleny, są do wyboru 3 fryzury. Idąc dalej w poziomie mamy wybór cieni do oczu, tu aż 10 opcji. Dalej mamy szminkę - opcji 7. Dalej do wyboru jest 4 koloru pudru. Schodzimy do kolejnego rzędu i mamy - kolor oczu - 10 rodzai. Kolejno mamy biżuterię, a potem top. Na samym końcu możemy dobrać lakier do paznokci - 8 kolorów.

To wiemy co jest czym, do gry potrzebna jest tylko myszka, więc możemy działać w tej wspaniałej grze dla dziewczynek. Jest idealna również dla tych najmłodszych, gdyż nie wymaga zbyt wielu umiejętności. Można się przy niej świetnie bawić. Jeśli chcesz zostać wizażystką to ta gra jest dla ciebie. Serdecznie zapraszam - udanej zabawy !!! :)

komentarze

Olu$ka, 25 Wrzesień 2010

Fajna gierka 10/10:D


Olivia, 15 Styczeń 2011

fajna ubieranka . 10/10- super atrakcje w tej grze. mi wyszła jak Preity Zinta .


UUUUUUUUUUU, 23 Grudzień 2011

Extra gra polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!111


helcia6, 25 Kwiecień 2012

ta gra jest zawsze superowa


helcia6, 27 Kwiecień 2012

i love it


dodaj komentarz