Małpie kulki

Gra logiczna Małpie kulki to idealna gra dla dużych i małych. Zabawna małpka, zabawne dźwięki w tle i wspaniała zabawa, którą serwuje nam afrykańska jungla. Wciel się w postać małpki i strzelaj z armatki do kulek, w nagrodę dostaniesz całe mnóstwo bananów :D A przede wszystkim przeżyjesz niesamowitą przygodę i spędzisz miło czas.

Małpie kulki jak na grę typu kulki przystało są bardzo proste. Główną zasadą tejże gry jest celne strzelanie w dobrze rozpoznane kolory :P Jak to zwykle bywa w tego typu grze - 3 oraz więcej jednakowego koloru kulek znika z planszy. Gra Małpie kulki jest grą wieloetapową tak, więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Aby przejść do kolejnego etapu trzeba uzbierać określoną ilość punktów - w przypadku przejścia z pierwszego etapu do drugiego jest to 300 punktów.

Tyle o zasadach gry teraz jeszcze słów kilka od strony technicznej. Po lewej stronie ekranu macie taki małpi panel, w którym możecie znaleźć wszystkie przydatne informacje. I tak na samej górze macie słuchawki dzięki którym możecie wyłączyć dźwięk w grze. Niżej macie numer levelu, w który aktualnie gracie. Następnie jest czas, którym przejmować się nie należy, gdyż biegnie o dziwo do przodu i nie odmierza wcale waszego końca gry, ale czas spędzony podczas świetnej zabawy z grą Małpie kulki . Dalej macie ilość punktów zdobytych w danej rundzie, a jeszcze niżej całkowitą ilość punktów zdobytych w grze. Na samym dole macie przycisk PAUSE, który pozwoli wam na zatrzymanie gry.

Sprawy techniczne również omówione. Mam nadzieję, że zarówno zasady jak i to, co gdzie znaleźć jest jasne, jeśli nie pytać w komentarzach, ale bez spamu :P Myślę, że gra Małpie kulki przypadnie wam do gustu. Ogólnie gra ta cieszy się ogromną popularnością, mam nadzieję, że wy kochani nasi gracze również pokochacie tę grę i polecicie ją swoim znajomym. Małpie kulki to idealna gra zarówno dla najmłodszych wielbicieli gier online jak i tych nieco starszych. Jeśli jednak to nie to czego szukacie, to wypróbujcie inne nasze gry, z pewnością, któraś przypadnie wam do gustu. Bawcie się dobrze w małpiej dżungli !!!

dodaj komentarz