Mammoth rescue

Witamy w gra przygodowa Mammoth Rescue. Dzisiaj przenosimy się o kilka tysięcy lat wstecz, gdzie żyją jeszcze mamuty. W świat, w którym człowiek stał się intruzem, którego należy się pozbyć. Uratuj mamuty przed wyginięciem i pozbądź się ludzi polujących na nie. Gry przygodowe cieszą się dużą popularnością, a gdy mamy jeszcze elementy logiczne to już czysta rewelacja.

Taka właśnie jest gra przygodowa Mammoth Rescue. Wykonaj w odpowiedniej kolejności wszystkie ruchy, tak by efekt był zamierzony, czyli należy ocalić wszystkie mamuty i zabić wszystkich ludzi. Jaskiniowce za wszelką cenę będą chciały upolować mamuta, lecz musisz stanąć im naprzeciw i przeszkodzić w tym brutalnym działaniu. W gry przygodowe Mammoth Rescue masz przed sobą, aż dwadzieścia cztery zaskakujące plansze. Postaraj się przejść je wszystkie pozbywając się jaskiniowców i nie raniąc przy tym żadnego mamuta. Z każdym kolejnym levelem zagadki mogą być coraz trudniejsze, a elementy, które należy odpowiednio wykonać coraz bardziej skomplikowane. Lecz to nie warze, liczy się dobra rozrywka, a z gry darmowe online Mammoth Rescue z pewnością jej nie zabraknie.

Przejdźmy więc do opisu gry i sposobu, jakim należy się poruszać. Wszystkie czynności w gra przygodowa Mammoth Rescue wykonujemy za pomocą myszki. Klikając lewym przyciskiem myszy w szare kamienie, usuwamy je z planszy. Zazwyczaj mają one jakąś rolę w danej planszy, choć bywają również kamienie, które należy pozostawić na planszy. Aby udało się przejść cały level. Twoim zadaniem będzie usuwanie kamieni z planszy w taki sposób, aby jaskiniowcy wpadli na włócznie powbijane w ziemię, lub aby wpadli do dziury, pamiętaj, by przy okazji nie wpuścić na pułapkę również mamutów. Prócz szarych kamieni w grze bywają również inne elementy, takie jak ruchome młotki czy też kule, usuwając szare kamienie wprawiasz takie elementy w ruch.

Pamiętaj by robić to rozsądnie i upewnij się, że taki element nie trafi w mamuta. W każdym poziomie znajduje się stoper z ograniczeniem czasowym. Każdą zagadkę należy rozwiązać i ukończyć przed upływem danego czasu, jeżeli ci się nie uda, będziesz musiał przejść dany level ponownie. Wynik każdego levelu możesz podejrzeć na stronie z wyborem leveli. Zawsze możesz powrócić do danego poziomu i spróbować pobić swój poprzedni wynik. Sprawdź czy jesteś dość dobry, aby przejść wszystkie dwadzieścia cztery levele i uratować wszystkie mamuty przed wściekłymi jaskiniowcami.

To już chyba wszystko z mojej strony. Teraz wasza kolej, by sprawdzić się w gra przygodowa Mammoth Rescue i ocalić wszystkie mamuty. Ja tymczasem życzę powodzenia i udanej zabawy :)

dodaj komentarz