Monkey in Trouble

Jeśli ktoś z was lubił grywać w grę Donkey Kong to będzie zadowolony, bo nasza nowa propozycja Monkey in Trouble to jakby nowsza wersja tej kultowej gierki, a więc zapraszam serdecznie do zabawy. Monkey in Trouble to zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Do przejścia jest kilka plansz, więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy.

Zasady gry w Monkey in Trouble są bardzo proste - w każdej z plansz musicie opuścić wszystkie owoce na sam dół planszy, czyli na ziemię. Aby to zrobić musicie przebiec po owocu, a dokładniej po piętrze pod którym on się znajduje. Nie można tu skakać, ale macie drabinki, bo których na strzałce w górę wspinacie się wyżej. Na dół schodzicie klikając oczywiście strzałkę w dół. Strzałki lewo/prawo to ruch w prawo i w lewo, czyli naturalnie, bez komplikacji.

Zadanie w grze zręcznościowej Monkey in Trouble wydaje się być mega proste, jednak hola hola - będzie wam przeszkadzał sam Donkey Kong i tu zaczynają się problemy waszej słodkiej małpki. Musicie uciekać przed nim, a nawet na chwilę go zatrzymać strzelając do niego na spacji bananami. Uważajcie jednak, bo ilość bananów jest ograniczona. Ilość dostępnych bananów można znaleźć u góry ekranu przy ikonie banana. Atak bananowy zatrzymuje goryla tylko na parę sekund więc się spieszcie, bo jeśli goryl was złapie to tracicie życia, a macie ich zaledwie 3.

Ile w ogóle w grze zręcznościowej Monkey in Trouble jest plansz do przejścia? Aż 25, a każda kolejna staje się nieco trudniejsza. Ilość plansz znajdziecie w lewym górnym rogu ekranu. Ogólnie u góry ekranu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Zaczynając od lewego rogu macie: planszę, w którą gracie oraz ilość plansz ogólnie, ilość zdobytych punktów, czas jaki wam pozostał na planszę (jeśli wam go zabraknie to przegracie!), ilość żyć, ilość bananowych strzał, opcje gry, wyłącznik dźwięków, wyłącznik muzyki.

To tyle jeśli chodzi o grę Monkey in Trouble. Mam nadzieję, że wszystko jasne i że będziecie się świetnie bawić. Gra zręcznościowa Monkey in Trouble czeka, zapraszam do zabawy. Poniżej zamieszczam jeszcze ranking graczy - mam nadzieję, że uda wam się zdobyć jego szczyt :)dodaj komentarz