Monster must die

Monster must die to kolejna świetna propozycja, która przeniesie was w kolorowy świat potworków i pozwoli wam na wspaniałą zabawę przez długi czas. Do przejścia w grze Monster must die macie aż 24 plansze - każda kolejna plansza wymaga większego skupienia i skuteczniejszej taktyki. Gra Monster must die zalicza się do gier logicznych, więc nieco poćwiczycie swoje szare komórki.

Ogólnie rzecz biorąc ta gra logiczna jest bardzo prosta. Musicie klikać odpowiednio potworki by te uderzyły dużego potwora - tylko kiedy on oberwie przechodzicie do kolejnej planszy gry Monster must die. Na początku macie jednego potworka na planszy, ale z czasem pojawia się ich więcej. Dodatkowo potworki mają nie tylko jeden typ - ale kilka. Co to oznacza?

Oznacza to, że macie potworki, które się znakomicie turlają, ale też macie takie, które potrafią latać. W grze Monster must die znajdą się także wybuchowe potworki, więc dokładnie patrzcie na planszę - przed każdą misją z nowym potworkiem będzie krótka prezentacja jego możliwości, więc się skupcie!

Jeśli chodzi o opcje dostępne w grze Monster must die to nie ma ich tu zbyt wiele. W lewym górnym rogu ekranu tej gry logicznej znajdziecie licznik punktów, zaś w prawym górnym rogu od lewej macie: pomoc, wyłącznik muzyki, wyłącznik dźwięków. Prawy dolny róg ekranu zawiera informacje o poziomie gry, zaś lewy róg umożliwia ci wyjście z gry oraz rozpoczęcie misji od początku. Wszystkie akcje w grze Monster must die wykonujecie przy użyciu myszki.

Mam nadzieję, że wszystko już jest jasne i gra Monster must die nie sprawi wam problemów, a wręcz przeciwnie - tak was wciągnie, że nie będziecie mogli przestać w nią grać. Zapraszamy gorąco do zabawy - gra Monster must die już czeka na was - czekają również inne nasze gry darmowe, więc do nich również zajrzyjcie!!! Powodzenia!!!

dodaj komentarz