Moon volley

Slime Moon volley to kolejna bardzo przyjemna slime game, w której rozgrywa się turniej siatkówki. W tejż slime game jednak nie gramy na zwykłym boisku, czy też na plaży, ale gramy na księżycu. Przenieś się, więc z nami do wirtualnego świata slime games i przeżyj zaskakującą przygodę biorąc udział w księżycowym turnieju.

Slime Moon volley to bardzo prosta slime game, w której przeciwnikiem jest komputer. Zazwyczaj a slime games można wybrać sobie czy gramy z drugim realnym graczem, czy też może komputerem - tu nie ma takiego wyboru, ale gra i tak jest znakomita. W innych slime games grając z komputerowym przeciwnikiem można było wybrać stopień trudności, tutaj gra rozgrywa się na jednym poziomie, ale nie martwcie się - komputer jest tutaj naprawdę słabym przeciwnikiem.

Grę rozpoczyna się po kliknięciu START na głównym ekranie. Po kliknięciu start nie pokazuje się żaden ekran wyboru, a przygotowane do gry boisko i niemalże natychmiastowo zaczyna się gra. Grę rozpoczyna przeciwniki, a więc różowy żelek po prawej stronie ekranu. Twój żelek znajduje się po lewej i do sterowania nim potrzebne ci będą strzałki. Cel gry jest oczywisty - trzeba zdobyć więcej punktów niż przeciwnik, a gra toczy się do momentu, aż któryś z zawodników osiągnie 15 punktów. Punkty można śledzić na środku na samej górze ekranu - te po lewej są twoje, po prawej przeciwnika. U góry ekranu w każdy z rogu jest podana nazwa gracza, a pod nią wyświetla się czyja aktualnie jest kolej ruchu.

No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o rzeczy, o których należałoby wspomnieć przed rozpoczęciem gry. Slime moon volley to idealna gra zarówno dla dużych jak i małych fanów slime games i za wszystkich was trzymam kciuki. Ta slime game jest naprawdę prosta, a do tego można się świetnie przy niej bawić i to na księżycu!

Życzę udanej zabawy z grą slime Moon volley!

komentarze

asd, 17 Maj 2012

komputer grac nie umie !!!


Gwiazda, 27 Sierpień 2012

umie grać!!! :D


dodaj komentarz