Mushroom Madness 3

Mushroom Madness 3 to bardzo fajna gra przygodowa, która potrafi wciągnąć na długie godziny. W grze tej macie do przejścia aż 100 plansz, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Mushroom Madness 3 to już trzecia część tej znakomitej gry - czym ona się różni od poprzednich? Po pierwsze macie tutaj nowe plansze, co równa się nowym przygodom, po drugie czeka tu na was jeszcze więcej wrogów, broni, wybuchów, a także oczywiście zabawy.

Akcja gry Mushroom Madness 3 jest bardzo prosta - musisz chronić grzybki przed zwierzętami, które chcą je pożreć. Zadanie wydaje się dość proste, ale kiedy zostaniesz oblężony/a robi się naprawdę gorąco. Na szczęście można dokupować tutaj lepszą broń oraz inne pomocne rzeczy. Kiedy mamy możliwość kupowania? Przed każdą nową misją. Każdy nowy sprzęt jednak kosztuje, dlatego też zbierajcie monety, które pozostawiają na planszy zwierzęta, które uda wam się pokonać.

Opcji w grze Mushroom Madness 3 jest sporo i nie sposób je wszystkie teraz omówić. Wierzę jednak, że znakomicie dacie sobie radę. Akcje na planszy wykonujecie za pomocą myszki - klikając na wrogu kilka lub kilkanaście razy by on oberwał i zniknął z planszy. Przegracie kiedy wszystkie grzybki z planszy zostaną zjedzone. Plansza trwa tak długo - jak przesuwa się pasek postępu umieszczony na górze na środku ekranu gry Mushroom Madness 3.

Skoro jesteśmy przy opcjach to warto wspomnieć, że w lewym górnym rogu ekranu znajdziecie ilość monet jaką macie na koncie, a tuż pod nią ilość zebranych kluczy. W prawym górnym rogu znajdziecie opcje takie jak: pauza, wyłącznik dźwięków i muzyki. Na dole ekranu gry Mushroom Madness 3 w lewym jej rogu znajdziecie ilość zebranych poszczególnych elementów. Warto jeszcze dodać, że na klawiszach od 1 do 6 zmieniacie bronie, a na spacji upuszczacie broń, którą aktualnie macie w ręku.

Gra Mushroom Madness 3 jest bardzo prosta, ale jeśli będziecie mieć jakiś problem to zachęcam was do zerknięcia na filmy, które zamieszczam poniżej. Powodzenia!!!

dodaj komentarz