Myszka i serek

"Uciekaj myszko do dziury...", albo inna jeszcze "... myszka bierze serek, myszka bierze serek, hejże hejże hejże ha myszka bierze serek... " - Znacie pewnie jeszcze nie jedną piosenkę o myszy i serku, ale to nie nauka śpiewu, ale świetna gra logiczna MYSZKA I SEREK. Zobaczycie, że ta gra online was wciągnie, a macie w co pograć, bo ma ona aż 50 level. Aż a może dla niektórych tylko 50 leveli ?

Zasady gry MYSZKA I SEREK są bardzo proste - musimy znaleziony serek zanieść a raczej przetoczyć, przesunąć do naszej mysiej dziury. Proste prawda? No, ale bardzo łatwo się pomylić, bo jeśli zaciśniemy serek do ściany to już nie da rady go zanieść do dziury, a wtedy pozostaje nam tylko zrestartować grę za pomocą przycisku RESTART na środku u dołu ekranu. Nie możecie jednak robić tego wiecznie - w każdej misji możliwe są zaledwie trzy takie pomyłki. Skoro jesteśmy przy tym, co widnieje u dołu ekranu, to spójrzmy w lewy dolny róg. W lewym dolnym rogu mamy licznik, który zlicza ilość ruchów myszy. W prawym zaś rogu u dołu ekranu macie level, w który gracie. Jeśli zakończy się misja układ ten wygląda nieco inaczej, gdyż na środku macie NEXT, a po lewej ilość punktów, które udało wam się zdobyć. Prawa strona jest wolna. Każda kolejna misja jest trudniejsza od poprzedniej i wymaga większego wysiłku fizycznego, by nie zaprzepaścić sobie szansy na wygraną.

Wspomnijmy jeszcze o sterowaniu myszą, bo wiemy już co mamy robić, ale nie wiem jak poruszać się. Poruszamy się za pomocą strzałek: strzałka w górę - ruch w górę, strzałka w dół - ruch w dół, strzałka w lewo - ruch w lewo, strzałka w prawo - ruch w prawo. No i już wszystko jasne :) Więcej klawiszy nam nie potrzeba, no ewentualnie myszka nam się przyda. Hehe nie ta z gry, tylko ta z komputera :P Przyda się do klikania next, no i restart jak się nam nie powiedzie.

Mam nadzieję, że ta gra logiczna wam się spodoba. Jest ona naprawdę prosta, tylko trzeba się skoncentrować i opracować dobrą strategię. Gra MYSZKA I SEREK nie jest ograniczona czasem, a więc możecie się zastanawiać do woli bez żadnych konsekwencji :) Życzę wszystkim udanej zabawy i czekam na wasze komentarze :)

komentarze

SZYMON 24 zzzzzzzzzzzz, 17 Kwiecień 2010

W tą grę ja nigdy nie grałem.Jest taka bardzo fajna daję 6/5.Opis gry:Trzeba zaprowadzić myszkę i skończyć poziom.No i uciekaj myszko do swojej norki,nawet trzeba zbierać serki żółte.Ale to jeszcze nie wszystko,bo ja lubię labirynty z myszką.


stokrotka, 5 Maj 2010

Bardzo fajna gra:-) pozdro


desperat, 29 Grudzień 2010

gra jest zajebista ale tkwie juz 2 dni na 14lvl proszę o jakieś wskazówki (opiszcie mi pokolei ruchy myszki) z góry dziękować ;)


Mili, 16 Luty 2011

Gra extra, ja z kolei tkwie na 15 poziomie i za chiny nie wiem co dalej.... (14 poziom nie wiem jak, ale zrobilam jakos)


Mili, 19 Luty 2011

Dotarłam już do 23 i dalej w wolnych chwilach pokonuję kolejne etapy:D:D Świetna ta gra:D:D


Mili, 24 Luty 2011

Jestem na 30 poziomie, kto pomoże? Nie daje rady:/


Martyna, 31 Sierpień 2011

gra super :*


szymon, 5 Kwiecień 2012

utknołem na 5 poziomie pomocyyy !


Nika, 25 Kwiecień 2012

banał przeszłam całe


Myszak, 25 Czerwiec 2012

Co do 14 levelu to kolejność jest taka: 1D; 2B; 3E; 4A; 5C gdzie A - serek po lewej, B - serek górny na środku, C - serek dolny na środku, D - serek po prawej górny E - serek po prawej dolny 1, 2, 3 - dziury od góry (1 lewa, 2 środkowa, 3 prawa) 4 - dziura po środku przy prawej ścianie 5 - dziura na samym dole


Megi, 21 Lipiec 2012

Nika, cóż za skromność...;)


dodaj komentarz