Najtrudniejsza gra na świecie 2

Najtrudniejsza gra na świecie niejednej osobie spędziła sen z powiek, a kiedy okazuje się, że w końcu udało nam się przejść wszystkie plansze, okazuje się, że twórcy gry sprawili nam niespodziankę i stworzyli dla nas kolejną część gry Najtrudniejsza gra na świecie, w której do przejścia mamy kolejne 50 etapów. 

Zasady gry Najtrudniejsza gra świata 2 są takie same jak w części pierwszej, czyli musimy przedrzeć się naszym czerwonym kostkiem na drugą część planszy (zielone pole), zbierając po drodze wszystkie monety i unikając przy tym przeszkód, które nie omieszkają nam mieszać w starannie zaplanowanej podróży.  Najtrudniejsza gra na świecie wymaga od nas zręczności i zmysłu logicznego myślenia. Najtrudniejsza gra na świecie nie jest ograniczona czasowo, więc spieszyć się nie musimy - tutaj liczy się to, aby przejść wszystkie plansze i stracić przy temu jak najmniej żyć - co wcale nie jest takie proste, jakby się z pozoru mogło wydawać - w końcu nie bez przyczyny gra ta nosi nazwę Najtrudniejsza gra na świecie.

Najtrudniejsza gra na świecie nie wymaga od nas zbyt wielu umiejętności, a jednak wielu osobom sprawia ona znaczny problem. Niemniej jednak dostarcza nam wspaniałej rozrywki na długie godziny - z tą grą nie można się nudzić. Jeśli więc macie wolną chwilę to koniecznie zagrajcie z nami w Najtrudniejsza gra świata - jedyne co wam potrzeba do gry to klawiatura, bo naszym kostkiem poruszamy za pomocą strzałek.

Grając w Najtrudniejsza gra na świecie warto zwrócić uwagę na górną część gry, gdzie mamy takie opcje jak: MENU, czyli wyjście do menu, PAUSE, czyli włącznik pauzy, MUTE, czyli wyłącznik dźwięków w grze, DEATHS, czyli ilość straconych żyć oraz level, w który aktualnie gracie.

To tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry w Najtrudniejsza gra na świecie. Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i będziecie się bawić z nami znakomicie. Najtrudniejsza gra na świecie ma spore grono fanów, można rzec nawet, że każdy pragnie w nią zagrać choć raz, inną stroną medalu jest już to, że wiele osób się poddaje po pierwszej nieudanej próbie. Wy jednak się nie poddawajcie tylko grajcie do końca, jestem pewna, że w końcu uda wam się przejść wszystkie plansze.

Życzę wszystkim powodzenia!!!

P.S. I jak wam idzie? Dajecie radę czy może Najtrudniejsza gra na świecie jest dla was za trudna? Przyznam się wam, że mi po ciężkich zmaganiach udało się przejść całą gierkę Najtrudniejsza gra na świecie, ale ile musiałam się na denerwować hehe - cud, że nic nie latało w powietrze. Mam nadzieję, że i wam udało się przejść całą gierkę Najtrudniejsza gra na świecie 2 i z tęsknotą czekacie na kolejne jej części. Jeśli jednak jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Najtrudniejsza gra na świecie 2 to koniecznie musicie to zmienić właśnie teraz. Właśnie teraz zagrajcie z nami w grę Najtrudniejsza gra na świecie 2 lub też zacznijcie od jej pierwszej części, która również zupełnie za darmo jest dostępna na naszym portalu. Gotowi by podjąć się zadania przejścia tejże gry zręcznościowej?

Jeśli tak to łapcie myszki i zaczynamy zabawę. Najtrudniejsza gra na świecie już czeka na was. To idealna gra dla dużych i małych ucząca niebywałej cierpliwości. Polecam tę grę wszystkim bardzo gorąco i zapraszam was do komentowania. Jeszcze raz życzę udanej zabawy!!!

komentarze

KRECIK2A, 14 Marzec 2012

bardzo terudna


nerdcore'owy kox, 21 Kwiecień 2012

ale dupa ze strupocha ej gej uhuhuhu huj xD lol trolling


Maniek921, 6 Maj 2012

w 2 jeszcze nie gralem pozdro :D Poznań


Ja nie moge, 6 Maj 2012

Wkurza ta gra


Królowa Trampek. <3, 8 Maj 2012

Zajebista. ! Przeszłam całą. ; *


Oo, 4 Czerwiec 2012

Nawet pierwszy poziom wymaga zręczności smoka


kacper666, 12 Czerwiec 2012

ale trudna ha ha ha


olek 1266, 12 Czerwiec 2012

nie moge przejść


z pod lampy, 26 Czerwiec 2012

kura ;)


O...o, 18 Lipiec 2012

10 na razie nie do przejścia


Lolek , 31 Październik 2012

34 lvl i padłem :<


Naruto, 31 Październik 2012

28 lv i leżę zal :D 43 dedy


ja?, 5 Lipiec 2013

jak się załaduję to napisze:)


najtrudniejsza gra na świecie2, 20 Sierpień 2013

ama11;Wygrała całą gre gratulujemy


dodaj komentarz