Naleśniki Emilki

I kto znów zrobił taki bałagan? Zdziwiona mama spogląda na stos brudnych naczyń, zza którego spoglądają małe oczka i buźka z niepewnym uśmiechem. To mała Emilka, która uwielbia gotować i pomagać swojej mamie w kuchni. W grze Naleśniki Emilki wcielać się właśnie w rolę dziewczynki, która pragnie zrobić pyszne naleśniki. Na początku poprowadzi was samouczek, który będzie wskazywał co macie robić. Jest on wprawdzie po angielsku, ale w dzisiejszych czasach nie powinien to być problem. Mimo to ja postaram się wam pokrótce również powiedzieć co i jak należy robić.

Na początku musimy wprawić się w gotowanie. Na dole ekranu widzimy listę składników. Mogą być na niej: ser, masło, jajka, cukier, sól, mąka, czekolada, mleko, proszek do pieczenia, truskawki, banany, jabłka, jagody oraz szynka, w zależności jakie mają to być naleśniki. W lewym rogu macie zielony pasek oznaczony LEFT TIME, jest to czas jaki pozostał wam na przygotowanie ciasta naleśnikowego. Kiedy wszystkie składniki znajdą się w misce pojawi się napis COMPLETLY. Wtedy musicie nacisnąć na miskę i przejdziecie do kroku drugiego. W kroku drugim musicie upiec 4 naleśniki. Zaczynać od kliknięcia start w lewym górnym rogu, a następnie obserwujecie pasek, który się tam pojawił. Kiedy stanie się on zielony naciskacie na łapkę, która znajduje się w misce. Wtedy naleśnik pojawia się na patelni. Następnie dalej obserwujecie pasek i kiedy znów będzie zielony naciskacie, tym razem na patelnie. Po czym znów patrzycie na pasek i przy kolorze zielonym po raz kolejny naciskacie na patelnie. No i naleśnik gotowy. Te same czynności powtarzacie przy kolejnych naleśnikach. W ostatnim etapie musicie przybrać wasze naleśniki - macie do dyspozycji czekoladę, owoce, śmietanę itp. W zależności od rodzaju naleśnika, musicie odpowiednio dobrać dekorację. Jak już udekorujecie naleśniki klikacie DONE i pojawia się ilość punktów jaką zdobyłyście. Proste prawda?

Naprawdę gorąco polecam tę grę dla dziewczyn. Jest idealna nie tylko dla tych dziewczynek, które lubią gotowanie, ale także dla tych, które lubią ozdabiać, ubierać, przybierać, itp. Naleśniki Emilki to idealne gra dla dziewczyn zarówno małych jak i tych trochę starszych. A teraz już zapraszam do zabawy :) Pamiętajcie, żeby odpowiednio dobierać składniki, od tego zależy wasza końcowa ilość punktów. Bawcie się dobrze :)

komentarze

Pszczółka ; ***, 22 Sierpień 2011

Uwielbiam takie gry .! ; ** <3 Jest suuuuuuuuper ;)* ! 100/100 Luuuuuuuuuuuuubię toooooooooo ! <3


OLA, 14 Listopad 2011

TA GRA JEST ZAROMBISTA


dziunia5786, 17 Grudzień 2011

ta gra jest ekstra


kalasia, 11 Marzec 2012

dla małolatów


ania1234, 21 Sierpień 2012

ta gra jest fajna


natalia, 3 Październik 2012

fajna


natalia, 3 Październik 2012

fajna ale wole monster high


dodaj komentarz