Ninja Mushroom

Jeżeli lubicie gry przygodowe, w których trzeba dodatkowo wykazać się zdolnością logicznego myślenia to polecam wam gorąco bardzo fajną pod wieloma względami grę Ninja Mushroom. Ninja Mushroom to naprawdę świetna gra przygodowa, w której macie do przejścia aż 40 plansz. Tak, tak, dobrze widzicie w grze Ninja Mushroom jest aż 40 plansz, z których każda kolejna jest trudniejsza i wymaga od was większego wysilenia szarych komórek, ale wierzę, że świetnie dacie sobie radę.

Gra Ninja Mushroom nie jest ograniczona czasowo, więc na każdą z misji możecie poświecić dowolną ilość czasu. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, dzięki czemu grę Ninja Mushroom lubi tak wiele osób. Zadanie w grze Ninja Mushroom wydaje się bardzo proste - musicie tak utorować drogę Ninja aby mógł on dojść do złotego pieńka.

Drogę do pieńska w grze Ninja Mushroom torujecie poprzez przesuwanie klocków na planszy. Nie wszystkie jednak możecie przesuwać! Nie przesuniecie skał, a przy przesuwaniu lodu musicie uważać by nie spadł z wysoka tzn. możecie się nim poruszać tylko w poziomie.

Utorowana w grze Ninja Mushroom trasa to taka, w której Ninja może spokojnie przejść, a daje radę tylko gdy klocki nie są zbyt wysoko na sobie ustawiane tzn. może podskoczyć tylko jeden klocek w górę. Jak skacze? Wystarczy kliknąć na wybranym polu myszką - jeśli ruch jest możliwy pokazuje się strzałka. Podobnie jest z przesuwaniem klocków - klikamy na nim i na odpowiedniej strzałce, która się pokaże w grze Ninja Mushroom przy wybranym klocku.

Jeśli chodzi o opcje gry Ninja Mushroom to warto zauważyć, że w lewym górnym rogu macie pokazaną ilość plansz i planszę, w którą gracie, a w prawym górnym rogu od prawej macie takie opcje jak: wyłącznik dźwięków, wybór plansz oraz restart misji. Na środku ekranu macie ilość ruchów jaką możecie wykonać w danej planszy.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę Ninja Mushroom. Zbierajcie punkty i bawcie się znakomicie. Jestem pewna, że uda wam się przejść wszystkie plansze i zając wysokie miejsca na liście graczy. Ninja Mushroom już czeka na was - łapcie myszki i gramy!!!!!

komentarze

robert , 1 Marzec 2012

ta gra jest fajna ale trudno mi sie j przehodzi. dodam jeszcze rze nielubie gier na czas bo czeba szybko sie poruszac i in zbierac w niekturyh gryh tak jest.


YYYY, 8 Kwiecień 2012

FAJNE


KLAUDIA, 8 Kwiecień 2012

NO NO MOŻE BYĆ


SŁONECZKO12, 30 Październik 2012

Ktoś wie jak przejść level 8


SŁONECZKO12, 30 Październik 2012

PRZESZŁAM


dodaj komentarz