PaintWorld2

Jeżeli lubicie logiczno-zręcznościowe gry darmowe to polecam serdecznie grę PaintWorld2. Ma ona całkiem sporo plansz do przejścia, więc zarezerwujcie sobie dłuższą chwilę na zabawę razem z nami. Gra PaintWorld2 jest naprawdę wciągająca i jak zaczniecie grać to nie będziecie mogli skończyć :) Gwarantuję to wam!!!

Ogólnie rzecz biorąc gra PaintWorld2 jest naprawdę prosta - wystarczy, że będziecie łączyć ze sobą wszystkie stworki tego samego koloru, aż powstanie z nich jeden duży. Na planszy będą czasem różne przydatne elementy, więc warto się rozejrzeć. Wielkie potwory wam pomagają, więc się ich nie bójcie :)

Wszystkie akcje w grze PaintWorld2 wykonujecie za pomocą myszki. Klikacie na wybranym stworku a następnie przesuwacie myszką. Pojawia się strzałka - musicie odpowiednią przesunąć mysz by nakierować stworka na odpowiedni tor lotu :) Uważać trzeba na przeszkody - w niektórych planszach będą np. zębatki w ścianach, które zniszczyć mogą potworka.

Zasady gry PaintWorld2 już znacie - w razie czego można pytać w komentarzach, a dodatkowo jak w planszy jest coś nowego w grze pojawia się instrukcja jak tego użyć. Instrukcja jest po angielsku ale zawsze można skorzystać z tłumacza :)

Teraz czas na opcje gry PaintWorld2. Tak więc znajdziecie je na dole ekranu. Tam zaczynając od lewej macie: wyjście z gry, restart planszy, pomoc, numer planszy, w którą gracie, jakość gry, wyłącznik dźwięków oraz muzyki w grze PaintWorld2. No i to już w zasadzie tyle jeśli chodzi o opcje - ja widać nie ma ich dużo :)

Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami w grze PaintWorld2. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić i miło wspominać czas spędzony na naszym portalu. Życzę udanej zabawy!!!

dodaj komentarz