Paul and Percy

Jeżeli lubisz czasem trochę pogłówkować to w grze Paul and Percy na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Gierka polega za przejściu labiryntu w poszukiwaniu zgubionego przez braci maślanego ciasteczka. W poszukiwaniach pomaga im ich przyjaciel Carl, który jako ostatni widział zgubę.

Bracia poruszają się po różnych planszach, każdy musi przejść swoją część labiryntu. Poruszasz się zatem po dwóch trasach stąpając po bloczkach betonowych. Przemieszczasz się za pomocą strzałek ←, ↑, ↓. Niektóre bloczki można przesuwać na drugą planszę za pomocą →. W dowolnej chwili możesz zmienić postać za pomocą spacji.

Zasady gry wydają się bardzo proste, jednak w trakcie drogi napotkasz na wiele przeszkód, z którymi musisz się uporać. Bloczki nie zawsze poukładane są po twojej myśli, często zasłaniają drogę i wtedy musisz wiedzieć jak je przesunąć, żeby pójść dalej.

Pamiętaj o tym, że każdy ruch – krok, podskok, przesunięcie jest liczony! Dlatego zawsze musisz dobrze przemyśleć sobie co zrobić jako następne, żeby ta liczba była jak najmniejsza. Uważaj na to, bo im zrobisz ich mniej, tym uzyskasz więcej punktów!

To tyle jeśli chodzi o wskazówki, teraz wciśnij start i zaczynamy zabawę! Powodzenia!

dodaj komentarz