Piraticons

Piraticons to fajna gra zręcznościowa, która na pewno przypadnie do gustu fanom gier worms. Jeśli gry worms należą do waszych ulubionych to koniecznie musicie zagrać w grę Piraticons. Tutaj celem gry jest dotarcie a każdej z misji (a jest ich dość sporo) do pirackiej flagi, która znajduje się gdzieś na drugim końcu planszy. Jednak aby móc do niej dotrzeć, trzeba najpierw usunąć z planszy przeciwnika, a robi się to poprzez zestrzelenie go strzałą wystrzeliwaną z armatki. 

Armatką steruje się przy pomocy myszki. Klikamy na strzale a następnie przesuwając myszkę w górę i w dół ustawiamy jak wysoko/nisko ma lecieć strzała, a przesuwając myszkę w prawo i lewo ustalamy jaką moc ma mieć strzał. Musimy zestrzelić przeciwnika, który w każdej z plansz znajduje się gdzie indziej, często jest gdzieś ukryty tak, że najpierw trzeba zniszczyć część planszy. W grze Piraticons trzeba jednak uważać przy niszczeniu planszy by nie uszkodzić jej tak bardzo, że nie możliwe będzie dotarcie do flagi piratów. 

Jeśli to przeciwnik zniszczy was wcześniej niż wy jego musicie kliknąć RESTART w prawym dolnym rogu i rozpocząć grę misję od nowa. Podobnie dzieje się, gdy nie będziecie mogli dotrzeć do flagi piratów, bo zniszczyliście sobie drogę. Pamiętajcie jednak o tym, że ilość kliknięć w RESTART jest ograniczona (ilość można zobaczyć po lewej stronie przycisku) i jeśli zużyjecie wszystkie to musicie rozpocząć grę całkowicie od nowa, czyli od pierwszej planszy. Ogólnie do przejścia macie 14 plansz, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. 

Mam nadzieję, że w grę Piraticons będą grali nie tylko fani gier worms, ale również i inni wielbiciele naszego portalu. GraPiraticons jest naprawdę świetną, a zarazem zabawną grą i można się przy niej znakomicie bawić. Zachęcam również was gorąco do zagrania w inne nasze gry. Udanej zabawy!!!

dodaj komentarz