Polar Fireworks

Jako, że mamy zimę mam dziś dla was nieco zimową grę. Przeniesiemy się na Antarktydę i razem z pingwinami oraz misiami polarnymi zagramy w pryskające bańki. Pryskające bańki to proste gry darmowe, w których za zadanie macie strzelać kolorowymi kulkami, tak by na planszy układać obok siebie 3 identyczne bańki, które tak ułożone zostają usuwane z planszy. A jaka to gra? Polar Fireworks.

Polar Fireworks to znakomicie graficznie przygotowana gra pryskające bańki, która opiera się o klasyczne zasady, a dodatkowo jeszcze posiada coś nowego, a tym czymś są bonusy takie jak bomby, rakiety, czy chmury oraz wiele innych, które na bieżąco będzie wam omawiał pingwinek wyskakujący z prawej strony ekranu. Wszystkie tego typu bonusy w tej grze pryskające bańki są pozytywne, więc korzystajcie z nich śmiało i bez wahania.

W grze Polar Fireworks tak jak to zwykle mają pryskające bańki sterujecie armatką za pomocą myszki. Obok armatki możecie zauważyć również kolejny kolor bańki więc na bieżąco możecie rozważać kolejne ruchy. Co jeszcze warto wiedzieć o grze Polar Fireworks? Może tyle, że co jakiś czas bańki na planszy się obniżają i musicie bardzo uważać, bo gdy dojdą na sam dół ekranu to wasza gra pryskające bańki dobiegnie końca.

Warto również zauważyć, że w lewym dolnym rogu znajdziecie numer planszy, w którą gracie, ilość punktów, bonus oraz informację, że na przycisku ESC możecie wyjść z gry. Każdy kolejny poziom gry Polar Fireworks jest coraz trudniejszy, ale nie bójcie się - na pewno dacie sobie radę. Zachęcam was do zabawy razem z nami i polecam również inne nasze gry darmowe.

komentarze

weronika, 30 Maj 2012

fajna


dodaj komentarz