Pomarańczki

Zbliża się na mocną ulewę, a nawet grad. Musisz schować dokładnie sympatyczne pomarańczki, by nie zostały zepsute przez ciemną, złą chmurę. W tym celu układanie różne deski, pudła, skrzynie, beczki itp tak by osłonić pomarańczki. Kiedy na planszy ustawić już wszystkie pomoce nadchodzi gradobójcza chmura. Jeśli dobrze ukryliście pomarańczowe piłeczki, to przejdziesz do kolejnego etapu. Jeśli źle - to zgniją i przegracie.

Wszystkie rekwizyty przesuwacie za pomocą myszki, aby je upuścić wciskacie lewy przycisk myszy. Kiedy znajdą się one na planszy już nic nie możecie z nimi zrobić. Tak, więc przemyślcie dokładnie co gdzie ułożyć. W grze nie ma ograniczenia czasowego, a więc nie musicie się spieszyć. Uważajcie też na bomby, które są czasem rozłożone na planszy, bo jeśli zostanie aktywowana w pobliżu pomarańczki to ona zginie. W lewym dolnym rogu macie ikonki za pomocą, których możecie wyłączyć dźwięk w grze. W lewym górnym rogu macie pokazane kolejne przedmioty, jakie możecie umieścić na planszy. Na dole ekranu po lewej stronie od napisu LEVEL i cyferka - czyli level, w który aktualnie gracie, znajdujący się dokładanie na środku dolnego pasku - macie licznik, który przelicza bonusowe punkty. Im wcześniej zakończycie grę tym więcej punktów zdobędziecie. Po prawej stronie od LEVEL i cyferka macie podaną ilość punków, którą udało wam się zdobyć. W prawym dolnym rogu macie wyjście do menu ( MENU ), wybór levela ( SELECT LEVEL ) oraz rozpoczęcie misji od nowa ( RESET ).

Myślę, że zasady są proste i że gra się wam spodoba. Czekam na wasze opinie w komentarzach :) Gra w niektórych momentach może się wydawać trudna, ale ja się chwilę zastanowicie to znajdziecie rozwiązanie. W końcu to gra logiczna, nie można więc mieć wszystkiego podanego na tacy :P Trzeba trochę pomyśleć. Jak to mi kiedyś ktoś powiedział: "Myśleć trzeba. Myślenie nie boli, a czasem i pomaga." Zastosujcie się do tej mądrej myśli i śmigajcie już do gry. Życzę wszystkim udanej zabawy i jak najwięcej uratowanych pomarańczek. Zobaczcie jakie one robią słodkie minki, kiedy nadchodzi chmura, jak płaczą, jak się modlą, aby im się nie nie stało. Bezcenne wrażenia :) A teraz już życzę powodzenia :)

komentarze

ada, 7 Październik 2011

fajna gra


olka , 26 Grudzień 2011

fciąga mnie że hej polecam


ziomek, 31 Marzec 2012

fajna gra


ja, 3 Kwiecień 2012

nie mogę przejść 4 poziomu


masa, 12 Kwiecień 2012

super gra


marta , 12 Kwiecień 2012

4 poziom jest ale trzeba troche pomyśleć


mko, 12 Kwiecień 2012

ja nie moge przejść 6 poziomu


emu3000, 22 Maj 2012

fajowa gierka


:*, 31 Lipiec 2012

jak przejsc 154 poziom ?


:*, 31 Lipiec 2012

14*


dodaj komentarz