Puzzle Blox

Puzzle Blox to gra logiczna, w której musicie tak przesuwać kocki, aby wyciągnąć z pudełka klocek koloru czerwonego. Nie jest to tak proste jakby się mogło wydawać, bo pudełeczko jest naprawdę ciasne i nie tak łatwo wpaść na pomysł jak poustawiać klocki, aby czerwonego swobodnie przesuwać do wyjścia.

Ta gra logiczna nie należy do najtrudniejszych gier, ale trzeba się jednak trochę nagłówkować zanim przejdzie się wszystkie plansze jakie przewidziane są w tejże grze. Po lewej stronie ekranu zaczynając od góry możecie zauważyć czasomierz, jednak nie należy się nim przejmować, bo czas biegnie w górę, a więc spokojnie możecie myśleć nad każdym ruchem i nikt was nie będzie gonił. Poniżej macie podany numer levelu/etapu, w który aktualnie gracie, a jeszcze niżej zdobyte punkty. W lewym dolnym rogu macie przyciski za pomocą, których możecie wyłączyć dźwięk bądź przejść do menu. Na dole na środku ekranu macie przycisk reset, dzięki któremu klocki na planszy powrócą do pierwotnego układu.

Mam nadzieję, że to jasne. Teraz co nieco o tym jak grać. Cała gra odbywa się przy pomocy myszki. Klikacie myszką na klocek, który chcecie przesunąć, a następnie nie puszczając myszki przesuwacie go w wybrane miejsce. I tak kolejna. Tylko klocek czerwony można wyprowadzić na zewnątrz pudełka.

Myślę, że teraz to już wszystko jasne i możecie zaczynać grę. W razie pytań - pytać w komentarzach w miarę możliwości chętnie odpowiem na pytania, a teraz już zapraszam do zabawy z grą logiczną Puzzle Blox.

komentarze

Marta, 26 Grudzień 2010

ta gra jest strasznie trudna ja cały czas meczę się z poziomem 5


dodaj komentarz