Quiet Restaurant

Quiet Restaurant to 4 planszowa hidden object game, gdzie w każdej z plansz panują nieco inne zasady. Plansza pierwsza to wyszukiwania ukazany obrazków, plansza druga podobnie – jednak nie widzimy całego obrazka a tylko jego cień, plansza trzecia to szukanie konkretnej ilości określonego przedmiotu, a plansza czwarta to wyszukiwanie różnic na obrazkach. Podoba wam się? Mam nadzieję, że tak, bo gra Quiet Restaurant już na was czeka.

Kolejna wieloplanszowa propozycja hidden object games, w której macie 4 różne plansze. Jak już we wstępie wspomniałam każda plansza jest nieco inna.

Pierwsza to klasyczne wyszukiwanie przedmiotów, które przedstawione są w prawym górnym rogu ekranu. Druga jest podobna – jednak nie widzicie całych, kolorowych przedmiotów a zaledwie ich czarny zarys. Trzecia plansza polega na wyszukiwaniu określonego przedmiotu – w tym przypadku przyprawy – trzeba znaleźć określoną w prawym górnym rogu ilość przypraw. Czwarta plansza polega natomiast na wyszukaniu określonej ilości różnic pomiędzy dwoma obrazkami.

Quiet Restaurant to prosta hidden object game, z którą poradzi sobie każdy tym bardziej, że macie możliwość użycia podpowiedzi (HINT), która znajduje się po lewej stronie okienka z elementami do wyszukania. Każda plansza tej hidden object game jest ograniczona – czas znajdziecie u góry po prawej – dokładne położenie jest zmienne w zależności od planszy. Podobnie jest z ilością zdobytych punktów.

Jako, że jest to hidden object game to tradycyjnie wszystkie akcje wykonujecie za pomocą myszki – klikając na odpowiednie przedmioty na planszy. Jeśli będziecie za dużo klikać w nieodpowiednie miejsca to zostaniecie zablokowani na kilka sekund – pamiętajcie jednak, że macie nie wiele czasu. Dodatkowo czas odejmowany jest wam za każdą podpowiedź, którą użyjecie.

W lewym górnym rogu tej hidden object game znajdziecie wyłącznik dźwięku i muzyki oraz przycisk MAIN MENU, przez który wyjdziecie z gry Quiet Restaurant. To już chyba wszystko – nie ma co dużo gadać - szkoda czasu, lepiej przeznaczyć go na wspaniałą zabawę razem z tą i innymi hidden object games.

Zapraszamy!!!

dodaj komentarz