Restauracja

Wciel się w rolę właściciela, managera, kelnerki i kucharza restauracji jednocześnie. Jeden/jedna ty wiele ról. Twoim zadaniem jest obsłużenie wszystkich klientów, no najlepiej wszystkich, a przynajmniej tylu, aby uzbierać stawkę, która na początku każdego dnia pracy jest określona. Jeśli nie uda ci się uzbierać stawki przewidzianej na dany etap gry - twoja restauracja splajtuje.

Ważne w tej grze jest to abyś dobrze poznała planszę i co gdzie się znajduje, a także zapamiętała kolejne czynności, jakie musisz wykonać. Pierwsze - bierzesz klientów i układasz ich przy stoliku. Pamiętaj, że jeśli jest para, najlepiej usadzić ją przy dwójce, a nie przy stoliku na cztery osoby, bo jak przyjdzie czwórka to nie będziesz mieć wolnych miejsc. Drugi punkt - klikasz na stolik, gdzie usadziłaś klientów i czekasz na zamówienie. Gry klienci coś wybiorą u góry ekranu na pasku obok zegara pojawi się wybrane przez nich danie. Tu pojawia się rola kucharza. Teraz klikasz na odpowiednim przyrządzie w kuchni, aby przygotować danie. Kiedy danie jest gotowe pojawia się na kontuarze. Wtedy klikasz na nie, a następnie na stolik, gdzie to danie było zamówione. Po zjedzeniu przez klientów dania znów klikasz na stolik, a potem na śmietnik. Oczywiście to wydaje się proste - problem pojawia się przy większej ilości klientów, kiedy to ta kolejność zostanie zachwiana :) Ale z pewnością dasz sobie rady. Pamiętaj tylko, aby ustawiać dobrze klientów przy stolikach, pojedynczych najlepiej sadzać przy kontuarze :) No i zaczynaj obsługę od tych, którzy mają najmniej serduszek, gdyż tacy najszybciej cię opuszczą. Wcześniej wspomniałam już o zegarze - zegar odlicza czas do zakończenia dnia. Kiedy wskazówka osiągnie wyznaczoną godzinę, a masz uzyskaną odpowiednią ilość pieniędzy to przechodzisz do kolejnego etapu gry, jeśli nie udało ci się uzbierać danej sumy - przegrywasz. Po każdym wygranym levelu możesz udać się na zakupy, klikając na notatce, która wyskoczy na środek ekranu GO SHOPPING. Polecam zakupy, bo można dokupić dodatkowy sprzęt, a przy tym serwować droższe jedzenie :)

Ale się rozpisałam o tym jak grać :) To taka moja strategia, każdy gracz ma swoją. Mam nadzieję, że pochwalicie się w komentarzach swoimi metodami na zarobienie jak największej ilości pieniędzy :) Według mnie ta gra dla dziewczyn jest świetna, mam nadzieję, że i wam się spodoba. Ja spędziłam przy niej bardzo dużo czasu i nie zawiodłam się, bawię się z nią świetnie. Zawsze marzyłam, żeby prowadzić własną restaurację - na żywo moje marzenie się nie spełni, ale świetnie jest sobie poprowadzić taką wirtualną restaurację. Życzę wam wspaniałej zabawy i zadowolonych min klientów :) Powodzenia!

komentarze

Milagros, 9 Luty 2010

Świetna :)


aga, 10 Marzec 2010

rewelacyjnea, polecam!!! :)


olek, 10 Marzec 2010

FAJNA!!!!!!@!!


:), 11 Marzec 2010

o jeee :)


dora, 13 Marzec 2010

ale zajefajna gierka :)))) polecam :))))


ulcia, 18 Marzec 2010

jest spoko loko i spontan :)))


AGA , 2 Sierpień 2010

ZAJEBISTA GRA


mama iza :), 18 Wrzesień 2010

gram wiecej niz moja corka :)


ewa4351:), 20 Marzec 2012

:):):):)


kasia, 11 Kwiecień 2012

;]


monika, 11 Kwiecień 2012

taka sobie


dodaj komentarz