RoboKurczak

RoboKurczak to całkiem niezła gra przygodowa, w której to wcielamy się w rolę robota kurczaka i chcemy się wydostać w fabryki maszyn, w której to zostaliśmy uwięzieni. Gra ma wiele etapów tak, więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Każdy etap kończy się tym, że nasz ROBOKURCZAK dociera do czarnej dziury i przez nią przenosi się do kolejnego etapu. Nie tak łatwo jednak dotrzeć do tej czarnej dziury, gdyż na drodze stają nam inne złowrogie roboty. Trzeba, więc uważać. W grze mogą pomóc wam bonusy, które tu i ówdzie rozrzucone są na planszy, zbierajcie je, a droga na pewno będzie prostsza.

Kurczakiem sterujemy za pomocą strzałek: strzałka w lewo - ruch w lewo, strzałka w prawo - ruch w prawo, strzałka w górę - skok, strzałka w dół - spadek, spacja - strzał. To tyle o sterowaniu. Teraz jeszcze co nieco o tym, co możecie zobaczyć u dołu ekranu. Na dole ekranu macie panel, który mówi wam wszystko o waszym stanie gry. Zaczynając o lewego dolnego rogu to macie tam ilość żyć kurczaka. Dalej macie ilość zdobytych podczas dotychczasowej gry punktów. Następnie bardzo ważne - czas. Czas pędzie nieubłaganie w dół i jeśli nie znajdziecie się przed jego upływem w czarnej dziurze to tracicie życie, a w konsekwencji w końcu i wasz gra przez to może dobiec końca. Tak, więc pilnujcie czasu! Dalej macie WEAPON, czyli broń. Wyżej było, że używacie jej wciskając spację. Kolejne pole wskazuje wam level, w który gracie, zaś w prawym dolnym rogu macie ikonkę głośnika, za pomocą której możecie wyłączyć dźwięk w grze. W prawym górnym rogu macie przycisk z literką Q, które pomaga dobrać wam odpowiednią jakość obrazu. To tyle o tym, co jak i gdzie :)

Myślę, że o niczym nie zapomniałam i wszystko jest dla was jasne. Mam też nadzieję, że gra przypadnie wam do gustu - czekam na wasze opinie w komentarzach. Jak dla mnie ROBOKURCZAK to bardzo fajna gra przygodowa, przy której można bardzo miło spędzić długie godziny. Jednak każdy ma własne zdanie i własną opinię. Już nie przynudzam - życzę wszystkim wspaniałej zabawy i trzymam kciuki za waszego dzielnego kurczaka :)

komentarze

robert, 2 Marzec 2012

to już jest coś 10 na 10


dodaj komentarz