Robominers

Przenosimy się na odległą planetę, gdzie panują roboty. Wcielamy się w jednego z nich i zaczynamy pracę w kopalni. Ale nie takiej zwykłej - kto by w czasach robotów i techniki zajmował się wydobyciem węgla - na tej odległej planecie podstawowym paliwem są kryształy. Jaki? A różne - szmaragdy, rubiny... itp. Tak, więc wcielamy się za jednego z wydobywaczy i zaczynamy przygodę w świecie kryształów i robotów.

Robominers to świetna gra zręcznościowa, w której to musimy wystrzelać robota na pole kryształów. To w sumie wszystko co musimy w sumie zrobić, o ile dobrze wystrzelimy robota. Celem gry jest zebranie takiej ilości kryształów, aby zapełnić wagonik. Jeśli wagon będzie pełny odjedzie, a wy przejdziecie do kolejnego etapu. Jeśli dobrze wystrzelicie robota to wasz wagonik napełni się bardzo szybko, no jeśli strzał nie będzie celny to będziecie musieć próbować kilka razy, ale nie martwcie się - ilość strzałów jest nieograniczona.

Jedyne co wam potrzebne do sterowania to myszka. W zależności, gdzie klikniecie myszką tak wysoko, daleko poleci wystrzelony robot. Samego strzału dokonuje się na lewym przycisku myszki.

W lewym górnym rogu możecie zobaczyć, w który aktualnie gracie level. Tuż obok macie ikonki, które odpowiadają za wyłączanie dźwięku, wychodzenie z gry itp. Pod ikonkami możecie podejrzeć ile zdobyliście punków w danej rundzie. Po każdym etapie gry punkty są resetowane.

To tak krótko o zasadach. Mam nadzieję, że gra się wam spodoba. Mi ta gra zręcznościowa bardzo przypadła do gustu. Roboty są fajne, a w kosmos też zawsze chciałam polecieć, no i kryształy, która kobieta ich nie lubi :P

Życzę wszystkim powodzenia :)

dodaj komentarz