Salon fryzjerski

Salon fryzjerski to świetna gra dla dziewczyn, których marzeniem jest być fryzjerką. Jeśli kochasz robić modne fryzury to ta gra jest dla ciebie idealna. Przenieś się do wirtualnego salonu fryzjerskiego i stwórz na głowie wirtualnej klientki wymarzoną, modną fryzurę. Masz do dyspozycji szereg przyrządów, które są również w prawdziwym salonie fryzjerskim. Tak, więc masz szampon, suszarkę, prysznic, prostownicę, lokówkę, grzebień, szczotkę, nożyczki, farby itp. W grze tej możesz obciąć swoją klientkę, zafarbować jej włosy oraz w różny sposób je ustylizować tak jak to jest możliwe w prawdziwym salonie fryzjerskim.

Jak grać? Wszystko odbywa się przy pomocy myszki, na zasadzie chwyć i opuść. Zaczynając grę mamy pokazane od czego zacząć. Zaczyna się od szamponu, później prysznic, a potem suszarka. Następnie już wszystko odbywa się wg. twojej inwencji twórczej. Na dole po lewej pojawiają się różne kolory farb do włosów, a po prawej różnego typu przyrządy do stylizacji włosów. Na górze ekranu na samym środku macie dwie ikony za pomocą, których możecie przejść od nowa do mycia głowy, bądź na drugiej pominąć mycie. W drugiej części ( po myciu ) w lewym górnym rogu pojawiają się ikony, gdzie możecie wybrać różne dodatki do włosów - zarówno ozdoby jak i dopinane włosy. W tym etapie na środku pojawia się jeszcze jedna ikoną za pomocą niej, możecie podejrzeć efekt gotowej fryzury. Po prawej stronie w górnym rogu macie: z ważniejszych wyłączanie dźwięku na nutce oraz obok po prawej wysłanie obrazka bądź jego wydruk. Niżej macie przegląd przykładowych fryzur, a obok zdobyte nagrody.

Już chyba wszystko wiecie. Mam nadzieję, że ta gra dla dziewczyn przypadnie wam do gustu i często będziecie do nas powracać by tworzyć jakieś modne fryzury. Życzę udanej zabawy

komentarze

weronika , 5 Styczeń 2012

ta gra jest fajna


Ola , 13 Luty 2012

Fajna gra...


ewa12142001, 30 Marzec 2012

salon fryzjerski super yeah


oskar, 22 Październik 2012

zarobista gra


wikcia, 18 Luty 2013

Fajna gierka


Ela, 23 Lipiec 2013

Yo super


dodaj komentarz