Skaczący Ninja

Ciekawa gra zręcznościowa dla chłopców, ale nie tylko. Choć to raczej chłopcy wyobrażają sobie jakby to było być ninja. Choć ja też miałam takie wizje po obejrzeniu Żółwi Ninja, bo w końcu i dziewczyna też tam była :P Skaczący Ninja to gra wzorowana na znanej wszystkim grze zręcznościowej Ice Tower, która to od lat przyciąga przed monitory rzesze fanów. Skaczący Ninja to gra wcale nie gorsza od Ice Towera, a ma nawet lepsze efekty, bynajmniej jeden - jak Ninja spada z dużej wysokości i się rozbija o ziemię. Tego w Ice Towerze nie było :D

W tej grze zręcznościowej poruszamy się za pomocą myszki. Trzeba delikatnie sterować nią, gdyż Ninja jest bardzo wyczulony na ruch i drobne potknięcie może spowodować niechcący jego upadek, a co za tym idzie śmierć i koniec waszej gry. Skoku dokonuje się wciskając lewy przycisk myszki. Z zielony belek odbija się niżej niż z tych pomarańczowych, więc warto spojrzeć dokładnie, na którą wskakujemy by się potem nie minąć z kolejną belką, w skutek złego rachunku.

Na górze ekranu macie kilka danych pomiarowych, nie są one aż tak istotne w grze, ale warto na nie czasem spojrzeć. Altitude to wysokość na jaką skoczyliście w ostatnim skoku. Max altitude - to najwyższy skok. Score to punkty z ostatniego skoku, zaś total score to ogólna suma zdobytych przez was punktów. No i tyle danych technicznych, więcej nic nie ma. Czasomierza nie ma, ale trzeba się spieszyć, bo belki wiecznie w miejscu stać nie będą. Do przejścia macie kilka etapów, a więc dużo dużo wspaniałej zabawy.

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam, a zasady przedstawiłam jasno. Jeśli coś jest niejasne to piszcie w komentarzach, a wszystko wytłumaczę ; ) Ta gra zręcznościowa jest idealna zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli tego typu gier. Myślę też, że nie zawiedzie ona fanów Ice Towera. Mnie nie zawiodła. Jest równie dobra i ciekawa jak kultowy i znany wszystkim Ice Tower. Może za jakiś czas Skaczący Ninja też będzie robił taką furrorę ? Czekam na wasze opinie w komentarzach, a teraz już nie przynudzam tylko życzę wszystkim wspaniałej zabawy i samych wygranych :)

dodaj komentarz