Skoki narciarskie gra

Skoki narciarskie gra to gra zręcznościowa bardziej dla chłopców aniżeli dla dziewczynek. Zima nadchodzi dużymi krokami i sezon narciarski wraz z nią. Już można zauważyć w telewizji treningi zimowych sportowców, a szczególnie treningi skoczków narciarskich. Marzyłeś kiedyś o tym by zostać skoczkiem? Jeśli tak to ta gra jest idealna dla ciebie. Sprawdź swoje możliwości w Skoki narciarskie gra.

Skoki narciarskie gra nie jest grą trudną czy monotonnie długą. Oddajesz tu dwa skoki i musisz być lepszy od pozostałych. Chcesz się zmierzyć? W grze o dziwo nie będziemy sterować myszką. Tym razem przyda się klawiatura. Na początku gry pokaże wam się krótki tutorial, który powie wam jak grać ( w języku angielskim ), po zapoznaniu się z nim wybieracie Practice, które pozwoli wam na skok testowy, bądź od razu wybieracie Compete czyli zawody bez treningu. W zawodach oddajecie dwa skoki. Narciarzem sterujecie za pomocą strzałek. Zaczynacie siedząc na belce u góry skoczni. Nad głową macie pasek, który zmienia kolor z czerwonego przez pomarańczowy na zielony. Najlepiej wykonywać skok kiedy pasek jest zielony. Jak wykonać skok? To proste. Wciskacie raz strzałkę w górę, a potem na końcu rampy wciskacie raz jeszcze strzałkę w górę by się wybić. Trzecią czynnością, którą musicie zrobić to w locie sterować narciarzem przy pomocy strzałek prawo lewo. Proste?

Mam nadzieję, że Skoki narciarskie gra nie sprawi wam zbyt wielu trudności i będziecie się przy niej świetnie bawić. Wszyscy fani skoków narciarskich powinni koniecznie w nią zagrać by choć wirtualnie poczuć się jak skoczkowie, których oglądają w telewizji. Skoki narciarskie gra to nie jest trudna gra wystarczy się trochę wprawić, a bicie rekordów przyjdzie samo. Żadna skocznia nie będzie sprawiać wam trudności. A teraz już zakładajcie narty i wjeżdżajcie na szczyt skocznie. Czas zaczynać zawody : ) Myślę, że będziecie często do nas powracać i wraz ze znajomymi grywać w Skoki narciarskie gra. Życzę udanej zabawy :)

komentarze

kevin, 27 Wrzesień 2010

fajna


;lhk;phkpohjk, 16 Luty 2011

superowa gra :)


sutr, 4 Marzec 2011

super


hotisnortis, 29 Październik 2011

spoko gieraszka cnie??/


dodaj komentarz