Slime Castle

Slime Castle to przygodowa gra slime, w której odgrywają one rolę tych złych. Wy poruszacie się małą wiedźmą i kolejne przechodzicie plansze w poszukiwaniu magicznego przedmiotu, który bardzo jest jej potrzebny. Slime Castle to prosta gra slime, przy której na pewno będziecie się świetnie bawić. Mimo iż jest to dość nietypowa gra slime. Ta gra slime jest przeznaczona dla każdego – niezależnie od tego ile ma lat i jakiej jest płci – z grą Slime Castle każdy będzie się świetnie bawił.

Zasady gry Slime Castle są bardzo proste – musicie przejść wszystkie dostępne w tej grze slime plansze, zbierając po drodze potrzebne przedmioty np. klucze, a także unikając bądź zabijając slime, które wam chcą przeszkodzić w wypełnieniu misji.

W grze Slime Castle poruszacie się za pomocą strzałek: strzałka w prawo ruch do przodu, strzałka w lewo ruch do tyłu, strzałka w górę to skok, a w dół otwieranie wyjścia do kolejnej planszy. Strzelać do slime możecie przy pomocy klawisza „Z”.

Jeżeli lubicie gry slime to myślę, że będziecie się świetnie bawić grając w Slime Castle. Jest to naprawdę znakomita gra slime choć nie ma zbyt wielu opcji – jedynie co podczas gry możecie zobaczyć to pasek mocy broni, który się zużywa podczas strzelania, ale też automatycznie nieużywany się ładuje.

Slime Castle to dość stara gra slime, stąd grafika jest pełna rozmazanych pikseli, jednak dodaje to uroku tej grze slime i sprawia, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. Takie gry mają specyficzny klimat – mam nadzieję, że go dostrzeżecie i docenicie. Slime Castle już czeka na was – zagrajcie razem z nami we wspaniałą grę slime zupełnie za darmo.

Życzę udanej zabawy!!!

komentarze

kot, 7 Październik 2012

mi się nie ładuje


dodaj komentarz