Slime quest

Gry slime charakteryzują się tym, że bohaterami są tu zabawne blobs. W tej grze slime na pewno ich nie zabraknie, gdyż będą one cię atakowały, a ty zaś musisz się przed nimi bronić. Broni się przed nimi klikając na nie przy użyciu myszki. Jeśli klikniesz na jakiegoś blobs zostaje on usunięty z planszy.

Za każdego blobs dostajesz jeden punkt. Punkty są zliczane i wyświetlane w lewym górnym rogu. Po każdych 15 punktach przechodzisz do kolejnego levelu. Levele w zasadzie nie różnią się od siebie poza jednym - z każdym kolejnym levelem blobs biegają szybciej i trudniej się je usuwa z planszy.

Jeśli nie uda ci się usunąć jakiegoś blob z planszy i przejdzie on przez prawą krawędź ekranu traci wtedy 1 punkt życia. Punktów życia masz początkowo 100. Możesz je podejrzeć po prawej stronie ekranu na górze. Tuż nad ilością punktów życia podany jest level, w który gracie.

Gra Slime quest jest prosta, ale potrzeba trochę cierpliwości, gdyż na początku można bardzo się denerwować, gdy blobs prześlizgują nam się obok kursora naszej myszki. Ta gra slime nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, ale tempo gry dyktują biegnące blobs. Jeśli masz dość sportowych gier slime to koniecznie musisz zagrać razem z nami w grę Slime quest. Jest to naprawdę świetna i wciągająca gra, z którą na pewno miło spędzisz czas.

Jeśli jednak wolisz sportowe gry slime to wypróbuj inne nasze gry. Jestem pewna, że każdy znajdzie tu jakąś slime game dla siebie. Zachęcam was do regularnego zaglądania na nasz portal, bo co jakiś czas będą pojawiały się tutaj nowe slime games.

Życzę wspaniałej zabawy!!!

dodaj komentarz