Smart Birds

Smart Birds to gra logiczna dla małych i dużych. Świetna grafika, dopracowane wszelkie szczegóły, ciekawy pomysł na grę. W grze tej musicie tak ustawić ptaki z laserami aby promienie laserów przechodziły przez środki wszystkich dziupli. W ten sposób uda wam się je otworzyć i przejść do kolejnej planszy - a plansz do przejścia jest tutaj naprawdę sporo, więc serdecznie zapraszam.

Wszystkie akcje w grze Smart Birds wykonujemy za pomocą myszki - łapiecie ptaszka i przenosicie go w wybrane przez siebie miejsce. To nie jest trudne, ale trzeba nieco pogłówkować by rozwiązać problem otwierania dziupli przy bardzo małej ilości ptaszków. Jeśli jednak będziecie mieć problem, zachęcam do skorzystania z filmiku, który zamieszczamy poniżej - znajdziecie na nim jak krok po kroku przejść wszystkie misje w grze Smart Birds.

Z filmiku możecie ale nie musicie korzystać - wierzę, że i bez niego znakomicie dacie sobie radę. Wspomnę jeszcze nieco o opcjach gry Smart Birds. A więc na dole od lewej macie: wyjście do menu, wyłącznik dźwięków, poziom, w który gracie, czas biegnący w górę, więc nie musicie się martwić, że wam go zabraknie, a potem macie jeszcze ilość odblokowanych dziupli oraz ilość dziupli, którą odblokować trzeba.

Jak więc widać nie ma w grze Smart Birds zbyt wielu opcji, więc nikt nie powinien się pogubić. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i możemy zaczynać zabawę - gwarantuję, że będzie ona znakomita, więc nie wahajcie się tylko klikajcie START i grajcie razem z nami. Smart Birds to świetna gra logiczna, przy której nie tylko ćwiczymy umysł, ale też i wyśmienicie się bawimy oraz relaksujemy.

Zapraszamy do zabawy - gra logiczna Smart Birds już czeka!!! Polecamy również gorąco inne nasze gry logiczne, a także pozostałe nasze gry darmowe - jest ich na naszym portalu tak wiele, że na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Jeszcze raz życzymy udanej zabawy z grą Smart Birds!!!

dodaj komentarz