Spellcreepers Prelude

Jeśli lubicie gry logiczne to mamy dla was coś wyjątkowego - grę Spellcreepers Prelude. W grze tej na początku przejdziecie tutorial, z którego dowiecie się jak grać. Tutorial jest po angielsku ale można z niego coś wynieść, bo pokazywane są również obrazki :) Zawsze też możecie posiłkować się tym tutaj opisem, w którym też dajemy wam cenne wskazówki, z których dowiecie się jak przejść wszystkie plansze w grze Spellcreepers Prelude. A plansz jest naprawdę sporo. Każda kolejna plansza to nowy, trudniejszy przeciwniki. Przeciwnik?

Tak przeciwnik. Musicie go pokonać atakując go bronią jaką zdobywacie dzięki klockom z różnymi ikonkami. Punkty życia i ochrony przeciwnika znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu, w lewym zaś macie swoje punkty życia i ochrony. A wracając do klocków to macie na nich 6 różnych ikonek - ogień, który pozwala na zmniejszenie życia przeciwnika, lód, który również zmniejsza życie przeciwnika, miecz, który zmniejsza ochronę, eliksir który dodaje tobie życia, tarcza, która dodaje tobie ochrony oraz monetę z wieżą, która jest zliczana na twoje konto i dzięki niej masz dodatkowe bonusowe punkty. Żeby zaatakować przeciwnika trzeba połączyć 3 lub 6 klocków. 3 klocki zawsze muszą być identyczne, więc łącząc 6 klocków można połączyć dwie różne trójki. Można też połączyć 6 różnych klocków - taka opcja również zaatakuje przeciwnika, ale nie ochroni was samych.

Wszystkie akcje w grze Spellcreepers Prelude wykonuje się za pomocą myszki - klika się jeden klocek a następnie przeciąga się myszką do ostatniego wybranego klocka. Usuwane są one z planszy, przeciwnik jest atakowany, a zamiast usuniętych klocków pojawiają się nowe. Jeżeli chodzi o opcje dostępne w grze Spellcreepers Prelude - to nie ma tutaj pauzy, ale w prawym dolnym rogu jest zębatka, która ukazuje opcje takie jak wyjście z gry, wyłącznik dźwięków i muzyki.

To już chyba wszystko - myślę, że wszystko jest jasne i że będziecie się znakomicie bawić. Trzymam za was wszystkich kciuki, baaardzo mocno :) Powodzenia!!!

dodaj komentarz