Spreading Hex

Gry logiczne są popularne wśród dzieci i wśród dorosłych mimo iż czasem wymagają one od nas myślenia. Jeżeli lubicie darmowe gry logiczne to z pewnością z waszą sympatią spotka się nasza dzisiejsza propozycja, którą jest gra Spreading Hex. Spreading Hex to kolorowa i prosta gra logiczna wzorowana na klasycznej grze hexagram - stare zasady nieco nowocześniejsza odsłona. Jesteście gotowi zagrać z nami w grę Spreading Hex?

W grze Spreading Hex macie do przejścia kilkanaście plansz, więc na pewno nie będziecie się tutaj nudzić. Kolejne plansze stają się coraz trudniejsze, z czasem też dochodzą w nich nowe kolory i robi się jeszcze bardziej gorąco. Ponadto podczas gry w Spreading Hex należy pamiętać o tym, że mamy określoną ilość ruchów i jeśli w tej ilości się nie zmieścimy to nasza gra dobiegnie końca. Ilość ruchów jaką mamy w danej planszy można zobaczyć w lewym dolnym ekranu.

Obok ilości ruchów znajdziemy kolejne opcje a są to: ilość zdobytych punktów, numer planszy, w którą grasz, wyjście do menu głównego, wyłącznik dźwięków oraz pomoc. Wszystkie ruchy w grze Spreading Hex wykonujecie za pomocą myszki. Grę rozpoczyna się od wybrania kostki początkowej poprzez kliknięcie na wybranej mince. Celem każdej z plansz jest zamienienie wszystkich klocków w minki. Dacie radę?

Gry darmowe takie jak Spreading Hex wciągają na długie godziny i przy tym znakomicie bawią. Zarezerwujcie więc sobie nieco wolnego czasu i bawcie się razem z nami. Jestem pewna, że tego nie pożałujecie, bo gra Spreading Hex jest znakomita.

dodaj komentarz