Stargazer

Jeżeli lubicie gry logiczne to zagrajcie z nami w Stargazer. Jest to bardzo fajna gra logiczna, w której usuwacie z planszy gwiazdki, jednak nie możecie tego robić w dowolny sposób. A jaki? To proste. Każda gwiazdka ma określoną etykietkę literami alfabetu oraz ostatni z gwiazdek ma etykietkę END, tę musicie zebrać na końcu, a wszystkie pozostałe zbieracie zgodnie z alfabetem. Jeśli uda wam się oczyścić planszę z gwiazdkę to przechodzicie do kolejnego etapy gry Stargazer, a jest ich tu naprawdę sporo.

Za każdą usuniętą gwiazdkę z planszy dostajecie punkty, które możecie zobaczyć w lewym górnym rogu. Jeśli któryś raz z kolei gracie w daną planszę to obok punktów z danej gry Stargazer możecie zobaczyć punkty, które udało wam się zdobyć wcześniej. Poza punktami za usunięte gwiazdki dostajecie również dodatkowy czas. Za zebrane punkty i za pozostały czas liczona wam jest ilość złota, za które możecie robić zakupy.

Zakupy robi się na liście z levelami oraz po podsumowaniu, gdzie widać przycisk SHOP. Każda rzecz, którą można kupić ma określoną cenę, jeśli was na nią stać to warto ja kupić, bo znacznie ułatwiają one grę. Złoto można zdobyć również poprzez zbieranie z planszy diamentów.

Są i bonusy muszą więc i być przeszkody i w grze Stargazer są nimi statki kosmiczne, rakiety, itp. Jeśli w grze Stargazer uderzycie w nie kulką do nie tylko zmieni ona lot, ale też zostaje wam odjęty czas, a gdy czas się skończy będziecie musieć powtórzyć misję jeszcze raz. Czas w grze Stargazer znaleźć można w prawym dolnym rogu ekranu.

Do opcji gry Stargazer zaraz wrócimy dodam tylko wpierw jak w ogóle grać w Stargazer. A więc klikacie na kulkę i za pomocą myszki ustawiacie jej kierunek lotu na pierwszą alfabetycznie gwiazdkę. Potem klikacie na tę gwiazdkę i ją ukierunkowujecie na kolejną i tak aż do ostatniej gwiazdki. Następnie na dole ekranu szukacie przycisku z strzałką, po którego naciśnięciu kulka ruszy do akcji. Jeśli źle na kierunkowaliście poszczególne elementy to kulka się z nimi minie i odbije się gdzieś o krawędź planszy, wtedy możecie czekać, bo może poleci dobrze, albo wcisnąć przycisk z strzałkami ułożonymi w okręg, który zresetuje level.

Z opcji, o których jeszcze nie wspomniałam warto znać te, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu - są to wyłącznik dźwięków i muzyki w grze Stargazer. Na dole ekranu w lewym rogu znajdziecie waszą ilość złota, a obok czasu po prawej stronie macie przycisk pozwalający wam na wybór planszy.

To już wszystkie opcje gry Stargazer. Mam nadzieję, że są one jasne i że będziecie się znakomicie bawić. Gry logiczne, choć wymagają nieco myślenia są znakomitą rozrywką gdy dokucza nuda. Polecam wszystkim nasze gry logiczne, a wśród nich w szczególności grę Stargazer. Powodzenia!!!

komentarze

ada, 29 Grudzień 2011

jej fajna gra


dodaj komentarz