Supermałpka

Supermałka to bardzo fajna gra zręcznościowa, w której zawsze się wygrywa, kwestia tylko ile. Liczy się jednak nie sama wygrana, ale zabawa, a z tą grą na pewno będziecie się świetnie bawić. Wcielacie się w postać Małki - superbohatera. Któż by z was nie chciał być superbohaterem? Pewnie wszyscy by chcieli. Tak, więc możecie spróbować na małpce i ratować świat przed balonowym atakiem.

Sterowanie w grze jest bardzo proste - wystarczy tylko przesuwać myszkę, nic nie trzeba klikać, bo strzały lecą same, stąd jest to gra zręcznościowa a nie gra strzelanka. Po prawej stronie macie panel i zaczynając od góry widzimy: ilość punktów, które dotychczas udało wam się zdobyć, następnie planszę, w którą gracie i wave, czyli falę ataków balonów, tzn. taki podlevel :D Następnie znów jakieś punkty, t, potem bardzo ważne - balon z punktami. Tam podliczane są tylko czerwone balony. Balon ten zmienia kolor, kiedy całkowicie staje się szary kończy się fala ataków i przechodzicie do sklepu, gdzie możecie wykupić dodatkowe uzbrojenie. Dostępność uzbrojenia jest uzależniona od ilości twoich punktów. Ale wracając do panelu, to na samym dole widzicie znów punkty, a już na samym samym dole macie ikonki za pomocą, których możecie włączać i wyłączać dźwięk w grze.

Mam nadzieję, że zasady są jasne. W grze nie ma ograniczenia czasowego, a więc nie musicie się spieszyć. Zbierajcie jak najwięcej balonów, aby mieć dużo punków na dodatkowe uzbrojenie, bo wtedy łatwiej niszczyć balony i powstrzymać ich atak na ziemię. Myślę, że gra przypadnie wam do gustu. Czekam na wasze opinie na jej temat w komentarzach. A teraz już wcielajcie się w postać Supermałpki i ratujcie świat przez zagładą. Ja trzymam za was wszystkich kciuki : ) Jestem pewna, że nie dacie się pokonać balonowym wrogom i ocalicie ludzkość. Bawcie się dobrze i czekam na wasze komentarze :) Powodzenia !!!

komentarze

kada, 23 Styczeń 2011

nawet nawet 4,05 na 5


DAWID014, 6 Październik 2011

fajna gra


Monika, 27 Marzec 2012

powiecmy fajna


dodaj komentarz